PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168672}

Wołanie o pomoc

Rescue Me
7,7 994
oceny
7,7 10 1 994
Wołanie o pomoc
powrót do forum serialu Wołanie o pomoc

Większość osób woli oglądać "niezwykle niesamowicie" rozwiązywane zagadki morderstw
lub samo ich popełnianie. Oczywiście nie kwestionuję niczyjego gustu. Szkoda mi po
prostu, że tak świetny serial nie ma tak szerokiej publiki w Polsce.
Dla mnie Rescue Me to połączenie świetnej komedii ( Leary rzecz jasne ) i dramatu
w stylu Six Feet Under - życiowego, tragicznego ale zachęcającego do działania, bo życie
jest krótkie.

Polecam...Polecam....Polecam!!!

ocenił(a) serial na 8
rubinek2009

Zdecydowanie tak. Jeden z lepszych historii jaki widziałem. Zdecydowanie należy do mojej czołówki.

ocenił(a) serial na 5
rubinek2009

Pewnie dlatego, że opowiada o grupie modeli i dwóch starszakach, chwilami zajmującymi się "strażakowaniem". Przez większość czasu jednak muszą odpierać zaloty tabunu modelek, które z niewiadomych przyczyn chcą się tylko z nimi przespać. Jeśli na ekranie pojawia się jakaś kobieta, to jedyne pytanie jakie się nasuwa, to kto ją będzie posuwał. Niestety takie wrażenie odnoszę po pierwszym sezonie. Od którego sezonu powinienem zacząć, aby zmienić swoją opinię?

użytkownik usunięty
yuutoo

Od drugiego;) Dwa razy mniej gadania o seksie, cztery razy mniej scen erotycznych. Mi też ciężko się oglądało sezon pierwszy przez "rzeczone" sprawy. Nie to, żebym był jakiś nieśmiały, czy zaściankowy, osobiście raczej nie przeszkadzają mi sceny erotyczne w filmach, no ale we wszystkim jest umiar - a tego w pierwszej serii nie przestrzegano. Na szczęście dalej jest z tym już rozsądniej.

rubinek2009

http://www.youtube.com/watch?v=6rw397VbRyM

DLATEGO !!! ....KILKA RAZY W SERIALU JEST PODWAŻANY UDZIAŁ TERRORYSTÓW W 9/11

lolo776

...PATRZ OD 0:28:28....Sunjata Show jak to przeszło w scenariuszu ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones