PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158719}

Wodnikowe wzgórze

Watership Down
7,6 1 967
ocen
7,6 10 1 1967
Wodnikowe wzgórze
powrót do forum serialu Wodnikowe wzgórze

'Wodnikowe Wzgórze' prawdopodobnie wraca do TV. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć w niedzielę, 2 września około 5. rano [wg. różnych źródeł o 5.30 lub 5.55, trzeba będzie intensywniej poszukać] w TVP1. Godzina jest łagodnie mówiąc chora, ale co zrobić, ważne że ktoś w końcu wysłuchał fanów tego serialu ;)

Fanowska zapowiedź na YT: http://www.youtube.com/watch?v=XCE9P3rD-Wc&feature=g-u-u
Informacja z programu TV: http://tv.wp.pl/name,Wodnikowe-Wzgorze,prid,8842109,opis.html?ticaid=1f11f&_ticr sn=3
Artykuł na Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wodnikowe_Wzgórze_(serial_animowany)
['od 2 września emitowany będzie w TVP1']

Pozdrawiam wszystkich fanów ! ;)

ocenił(a) serial na 9
czarny_mustang

Cudna wieść! :D Wprawdzie nie sądze, abym była w stanie wstać o tej godzinie, ale liczy się fakt, że jakaś ogólnodostępna telewizja to puści.

ocenił(a) serial na 9
Phea

Godzina rzeczywiście jest nieprzemyślana [swoją drogą kto ogląda TV o 5. rano, bo na pewno nie dzieci, do których ta kreskówka docelowo jest skierowana ;)], ale bardzo możliwe że za jakiś czas tę godzinę zmienią. Nie mam co prawda żadnych takich informacji, ale skoro postarali się na tyle, że zrobili dubbing [z tego, co pamiętam my jako dzieci oglądaliśmy z lektorem], to raczej liczą na to, że ktoś to będzie oglądał... Cóż, pozostaje nam mieć nadzieję, że jakaś miłosierna osoba nagra i wstawi do Internetu ;)

ocenił(a) serial na 9
czarny_mustang

...
DUBBING? O_O
Nie myślałm, że tego dożyję.

ocenił(a) serial na 10
Phea

Dla mnie to też była niespodzianka:-)
,, Wodnikowe Wzgórze" i tak miało farta jako serial że dopiero po latach otrzymało dubbing i właśnie z dubbingiem jest w internecie dostępne.
Bo ,,Nera księżniczka Oceani" najpierw była emitowana z polskim dubbingiem na TVP 2.
I ta wersja niestety zaginęła...
A na Tele 5 była emitowana z lektorem i niestety oryginalną czołówką.
Polska wersja piosenki czołówkowej była przepiękna i właśnie nad jej zaginięciem najbardziej ubolewam:-(

ocenił(a) serial na 9
czarny_mustang

Tak! Tak! :D
Błagam, niech znajdzie się ktoś kto to nagra i wrzuci...
Ileż ja się owego serialu uszukałam i nic... Jedynie po angielsku (dobre i to, ale tylko kilka odcinków niestety).
Jeśli ktoś nagrywa, to niech nam tutaj o tym powie - bo ja jestem skłonna zawału dostać czekając na jakieś info - toż to moja jedyna taka ukochana animacja z dzieciństwa!

ocenił(a) serial na 10
syska93

http://www.youtube.com/user/bubba8167?feature=CAwQwRs%3D tutaj wszystkie 3 sezony ale po angielsku :) pozdrawiam fanow serialu :]

ocenił(a) serial na 10
czarny_mustang

No i zmienili godzinę a nawet dzień nadawania.Teraz leci w środy i czwartki o 4.55.Ale że ja wstaję o tej godzinie do pracy a jest to jeden z moich ulubionych seriali więc cierpliwe nagrywam.Jak serial się skończy to postaram się wrzucić do internetu.Pozdrawiam wszystkich fanów serialu.PS. serial jest z dubbingem co zdaje się nie każdemu się podoba,ale mi odpowiada i nie narzekam.

ocenił(a) serial na 9
muminek79

O, myślałam, że już zupełnie zrezygnowali z emisji, a tu miła niespodzianka. (;

ocenił(a) serial na 10
czarny_mustang

Na razie jeszcze nie chociaż przez chwilę też tak myślałem.Oby dotrzymali do ostatniego czyli 39 odcinka i przed wcześnie nie zakończyli emisji jak to u nich w zwyczaju.

ocenił(a) serial na 9
muminek79

A wiesz może który odcinek był emitowany ostatnio?

ocenił(a) serial na 10
czarny_mustang

Tydzień temu były odcinki "Inwazja" i "Zasady Czubaka" czyli odcinki 24 i 25.W tym tygodniu zakończyli emisję 2 serii i rozpoczęli emisję 3.I tu plus dla TVP bo nawet dali oryginalny opening dla 3 serii a nie jak dotychczas był przez serię 1 i 2 opening z serii 1.

ocenił(a) serial na 7
muminek79

Dubbing z tego co tu czytam jest robiony przez TVP, czyli nowiutki. Możesz coś zdradzić, kogo zaangażowali, pamiętasz coś tak bez sprawdzania?

ocenił(a) serial na 10
Lidka_q

Tak z głowy wszystkich nie pamiętam,ale TVP używa do dubbingu stale tych samych czyli sprawdzonych aktorów.Grają tu między innymi: Marek Barbasiewicz,Jacek Kopczyński,Marcin Hycnar,Mieczysław Morański,Izabela Dąbrowska, Agnieszka Kunikowska,Ryszard Olesiński, Włodzimierz Bednarski, Janusz Wittuch i inni.Można to zresztą sprawdzić sobie na Wikipedii.

ocenił(a) serial na 10
muminek79

Szkoda trochę że pani Elżbieta Bednarek (Król Maciuś) i pan Grzegorz Wons(narrator w ,, Papirusie") się nie załapali...
W końcu to też są ,,bezpieczne" głosy które przypominałyby o słodkich czasach dzieciństwa i oglądanych wtedy serialach

ocenił(a) serial na 8
czarny_mustang

TVP1 o 6:00 rano...w Niedzielę - chyba ich porypało. Powinni to puścić pod wieczór zamiast beznadziejnego "Komisarz Alex", albo w końcu zdjąć z anteny gumisie, które lecą w tym slocie już chyba od 20 lat.

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

BEKA z TVP. o 4:55.

tvp[*]

ocenił(a) serial na 7
czarny_mustang

Telewizja Polska powinna się wstydzić tej godziny. I powinni raczej kupić pełnometrażowy film, który z tego co się orientuję o wiele lepiej oddaje treść tej pięknej książki.

ocenił(a) serial na 9
Lidka_q

Moim zdaniem zarówno film jak i serial mają swój klimat. Ten drugi jest troszkę naiwny, ale i tak wielbię :) Bardzo się cieszę, że TVP wreszcie zdubbingowała Wodnikowe Wzgórze, ale co do godziny emisji, to powariowali. Zamiast puścić to w ramach Dobranocki i podbić oglądalnośc, oni puszczają jakiś chłam, przez który muszą Dobranockę likwidować. Logika...

ocenił(a) serial na 10
czarny_mustang

Nagrał ktoś? i byłby chętny się podzielić? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones