PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625092}

Wodogrzmoty Małe

Gravity Falls
8,3 24 172
oceny
8,3 10 1 24172
Wodogrzmoty Małe
powrót do forum serialu Wodogrzmoty Małe

Moja opinia

użytkownik usunięty

Według mnie ten serial to perełka na Disney Channel. Z jednej strony szkoda, że już się kończy, z drugiej nie będzie przeciągania. Bardzo miłe zaskoczenie, że na kanale zdominowanym przez badziewne odmóżdżające sitcomy znalazł się dobry serial animowany, do tego zawierający smaczki dla starszych wyjadaczy, a wręcz kierowany do nich. Sensowna fabuła i niezapomniany klimat wraz z mocno dojrzałym w porównaniu do innych telewizyjnych produkcji Disneya humorem oraz świetnymi postaciami tworzą jedną solidną całość. Polski dubbing też został bardzo dobrze zrobiony. Coś mi się wydaje, że serial miałby w niektórych kręgach lepsze opinie, jakby został stworzony kilka lat wcześniej, kiedy w telewizji dla młodziaków było sporo porządnych, mądrych kreskówkek. Tak to od razu Wodogrzmoty są brane do jednego worka z odmóżdżającymi badziewiami typu "Denny obóz" albo "Paczki z Planety X". Ogółem mówiąc, Disney Channel i Disney XD pownny dawać na antenę więcej produkcji takich jak Wodogrzmoty - dzisiaj jest wiele kreskówek, które dla dzieci są zbyt chore, a dla starszaków zbyt głupie - Wodogrzmoty do takich nie należą i każdemu je mogę polecić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones