PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365307}

Wojna i pokój

War and Peace
7,7 4 991
ocen
7,7 10 1 4991
Wojna i pokój
powrót do forum serialu Wojna i pokój

Ja to mam widać gust nie dej się...;)
Fajny serial, fajny fajny.
Nie psuje go nawet irytująca Clemence...Mogli dać lepszą aktorkę, bo ta czasem nie wyrabia.
Nevermind.

ocenił(a) serial na 9
WhiteDemon

To zależy pod jakim kątem spojrzec na tą postac... Jeśli chodzi o stronę czysto fizyczną, to Ken grający Anatola, jest całkiem przystojnym mężczyzną i jak najbardziej może się podobac. Jego charakter natomiast, to już zupełnie inna sprawa. Lekkoduch, rozpustnik, taki typ "zimnego drania". Mnie osobiście irytował... Ale ogólnie zgadzam się, że serial fajny, role dobrze obsadzone, piękna muzyka. Jedyną rzeczą do której bym się przyczepiła, to właśnie Clemence jako Natasha, bo ta postac zawsze już będzie dla mnie miała twarz Audrey Hepburn...:-)

ocenił(a) serial na 10
ika232

Mnie się właśnie spodobał z charakteru i z wyglądu. Ja lubię takie podlizny na ekranie;)
I tylko tam, żeby nie było.

ocenił(a) serial na 9
WhiteDemon

Oj, na ekranie takie przystojne wredoty, mają czasem niezwykłą moc czarowania swoją "podlizną" ;) Ale w prawdziwym życiu lepiej, żeby taki Anatol Kuragin nie stanął nam na drodze..;) Taki niegrzeczny chłopiec rozkochał by w sobie, zabawił się i porzucił... Bo taka już jego natura ;)

ocenił(a) serial na 10
ika232

No dokładnie tak jak mówisz:))

ocenił(a) serial na 10
ika232

A do Poesy to ja siły nie mam. Co na nią spojrzałam to mnie drażniła. Nie wiem, może to pozostałości mojej irytacji jak ją zobaczyłam w HP4;) Gdyby wybrali lepszą aktorkę myślę że ten serial jeszcze by zyskał choć już ma mało minusów. Zresztą, staram się je olewać bo mnie bądź co bądź oczarowali.

WhiteDemon

Ech, te wszystkie zazdrośnice. Poesy jest w porządku, szału nie ma, ale też nie ciągnie filmu na dno. Mnie zachwycił swoją grą McDowell - genialny stary cynik. Koncert aktorski. A kobiety? Maria, siostra Andrzeja. Boska. Ale dzisiaj nie ma już takich kobiet. Bo i nie ma takich czasów. I to, że żyję teraz, pośród durniów komputerowo-smartfonowych, jest moją pretensją do Pana Boga. Ot co.

ocenił(a) serial na 10
Gandalf70

Ojej, zaraz zazdrośnice;) To już nie można krytycznie ocenić aktorki pod względem aktorstwa? Czego mam jej zazdrościć? Chyba nie tych nagich występów w filmach;P McDowell wiadomo, klasa.
Nie jesteś sam. Ja też czasem czuję że powinnam urodzić się ponad 60 lat wcześniej ( kiedy mężczyźni byli inni i wiedzieli co to zasady, a bycie męskim nie myliło im się z byciem dupkiem) i najlepiej w innym miejscu kuli ziemskiej;)
Ot co.

WhiteDemon

Się mnie podoba Twoja odpowiedź. :-) Ot co.

WhiteDemon

Też spodobał mi się Anatol. Zdecydowanie bardziej od wszystkich innych męskich aktorów tego serialu, choć ja jestem fanką ekranowych niegrzecznych chłopców więc w ogóle mnie moja reakcja nie dziwi ;)
I również irytuje mnie aktorka Clemence, wielka szkoda że to akurat ją wybrali na główną rolę... Wiecznie ta sama, przestraszona mina.

ocenił(a) serial na 9
WrongGirl

...ale Natasza w powiesci taka jest ( ja tak to odebrałem 35 lat temu)....a w serialu gdy patrzę w oczy Clemence pełne łez ..brak słów szkoda ze za mną nikt tak nie placze

ocenił(a) serial na 8
WrongGirl

Mnie się bardziej spodobał Dołochow :) Ale ten serialowy, w książce nie był taki intrygujący.

ocenił(a) serial na 9
WhiteDemon

scena oswiadczyn bez lektora i napisów .....zmienisz ocenę

WhiteDemon

Chyba kwestia gustu - dla mnie Anatol nie miał w sobie nic pociągającego ani w urodzie ani charakterze - a też lubię drani. Ten drań po prostu nie ma uroku :(
A Natasza - bardzo mi się podoba.
De gustibus...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones