PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193794}

Wojowniczki z Krainy Marzeń

Mahō Kishi Rayearth
7,4 1 083
oceny
7,4 10 1 1083
Wojowniczki z Krainy Marzeń
powrót do forum serialu Wojowniczki z Krainy Marzeń

super

ocenił(a) serial na 10

Bardzo fajne anime, szkoda że już go nie puszczą bo bym sobie obejżała ale zawsze można z neta ściągnąć

LiN_2

Oglądałam to dawno temu na TVN 7 chyba?
Podobało mi się bardzo, takie stare dobre anime...

ocenił(a) serial na 10
LiN_2

Ja to anime wręcz uwielbiam :))) Moge je oglądac stale wrecz ^^

A najlepsi są moim zdaniem, Eagle Lantys i Hikaru ^.-

Satanika_2

No właśnie, leciało to anime na RTL7, nie TVN7 ;)
Nie no, nie będę się rozpisywał, cudo i tyle :D

A pamiętacie jeszcze jakie anime jeszcze puszczali w tym czasie na RTL7? :] Oczywiście oprócz Dragon Ball, bo to pamiętam (:

freepick

Slayers'ów jeszcze puszczali ;) pamiętam ,bo przed Dragonem leciało ;)

miranda_6

aaa i jeszcze "Łowca dusz" (Soul Hunter)

freepick

Pamiętam jeszcze "Rycerzy Zodiaku" chyba w sobotę rano leciało :)

Satanika_2

Lubiłam postacie Lantysa i Zegado - byli tacy tajemniczy, mroczni, niejednoznaczni ;)) Same bohaterki były momentami irytujące - Hikaru nadpobudliwa i płaczliwa, Umi samolubna, a Fuu zbyt mało wyrazista, ale najsympatyczniejsza z nich. Lubiłam też postać Guru, który miał przed sobą trudne zadanie, a mianowicie był strażnikiem tajemnicy księżniczki i Zegado, osobą współodpowiedzialną za pokój w Cefiro, a jednocześnie ciążyła na nim powinność bycia współodpowiedzialnym za śmierć księżniczki.

LiN_2

Z neta wszytko można ściągnąć, ale i jakość niedobra i sumienie trochę gryzie...
Ja bym chętnie zobaczyła MKR znów w TV najlepiej (zaraz zostanę zmieszana z błotem) z dubbingiem

LiN_2

mogliby jeszcze zrobic kilka serii bo dwie to dla mnie za malo

Hikaru_2

Nie mogliby bo CLAMP zamknął historię.
Zresztą II seria BARDZO odbiegała od mangi, zamiast Mokony wepchnięto Novę, a naprawdę zaskakujące zakończenie zamieniono na motywy oklepane aż do bólu.

ocenił(a) serial na 7
LadyEire

a jak naprawdę się manga zakończyła a jak anime bo jakoś nie pamietam a mangi nie czytała a właśnie gdzie czytałaś mange
z góry dzięki za odp :)

agnessa

Trochę późno, ale zawsze.
Mangę kupiłam na allegro- wydanie amerykańskie, a kolega niedawno sprowadzał przez empik.
W mandze nie było Novej, a kluczem okazała się być Mokona.

ocenił(a) serial na 9
LiN_2

najlepsze bylo jak dziewczyy stawaly sie takie malutkie i smiesznie biegaly po ekranie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones