PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184950}

Worek kości

Bag of Bones
5,9 3 213
ocen
5,9 10 1 3213
Worek kości
powrót do forum serialu Worek kości

Ktoś kto obejrzał pierwszy odcinek niech na tym zakończy,bo po obejrzeniu drugiego przejdzie załamanie!O ile po obejrzeniu miałem nadzieję że nie będzie źle to im dłużej oglądałem tym bardziej myślałem jak można zrobić tak marny film.Nie czytałem książki,ale chyba nie mogła być aż tak zła jak serial.Scenariusz,aktorstwo i całe to wszystko można porównać to kręconych ostatnio Polskich filmów komediowych.

ocenił(a) serial na 3
adamkocemba

Strasznie smętny film ,nudy i jeszcze raz nudy

ocenił(a) serial na 6
adamkocemba

Zgadzam się z tym, że lepiej pozostać przy części 1, olać 2. Ale co zrobić jak ciekawość większa;) Druga część taka... tandetna i bzdurna, że szok! Przeczytałam jakiś czas temu książkę, była ok, nawet warto do niej wrócić, ale filmu (serialu) raczej nie polecam. Chyba, że ktoś jest maniakiem "kingowym" to co innego ;) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 4
adamkocemba

Niestety się zgodzę, po części. Aktorstwo Brosnana - bardzo dobre, ale reszta aktorów słabo. A fabularnie, rosła tajemnica, jakieś tam napięcie itd. I niestety pod koniec zrobiła się to fantastyczna bajka, a nie tego oczekiwałem bo King'u. Możliwe, że po prostu taka reżyseria, nie za bardzo udana, może coś przekręcono, i na pewno nie ukazano tego jak w książce (której nie czytałem, więc tym bardziej oceniam obiektywnie) i w efekcie wyszło takie.. takie coś, ech, średnio bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones