PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184950}

Worek kości

Bag of Bones
5,9 3 210
ocen
5,9 10 1 3210
Worek kości
powrót do forum serialu Worek kości

Porażka

ocenił(a) serial na 8

Dałam niezłe, tylko dlatego że czasem zgadza się z książką, i pomimo , że wiele wątków ma mało wspólnego z książką zrobili to fajnie. A teraz negatywy... Nie wiem dlaczego ten mini serial ujrzał światło dzienne. Wiele Najważniejszych wątków jest po prostu zmienione na zupełnie inne , zbliżone i przede wszystkim mniej opisane. Wiele wątków zostało pominiętych wręcz bardzo dużo, kluczowych wątków. Niektóre nawet w ogóle nie pojawiły się w książce... albo pojawiały się po wielu innych wątkach , które oczywiście co ? zostały zwyczajnie pominięte. Jestem szczerze zawiedziona tą ekranizacją, kto czytał książkę ten zrozumie. Kto nie czytał może spokojnie go sobie obejrzeć, o ile cokolwiek zrozumie, ponieważ miałam czasem wrażenie , że ten film to tylko urywki , takie szybkie streszczenie książki i to jeszcze pozmieniane. Pojawia się wątek, nagle z nienacka pojawia się następna scena.

A poza tym Pierce Brosman wygląda ochydnie.Najbardziej podoba mi się Kia, bardzo ładne dziecko. Polecam tylko tym którzy nie widzieli książki, tym którzy widzieli , nie polecam, nie warto strzępić sobie nerwów przy tym. Dziękuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones