PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 791
ocen
6,8 10 1 8791
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Śmiechowy serial

ocenił(a) serial na 5

dialogi - porażka, (poniżej poziomu TVN i ich debilnych seriali - nie wiem czy da się osiągnąć taki poziom)
fabuła - żenada, (debilizmy, że aż strach poruszać ten temat)
aktorzy - sie starali (3*)

Smutek

....i Steven Spielberg robi tu za producenta.

Po prostu brak słów. Produkcja, niczym z Mołdawii.

Kocio

to nie oglądaj, nikt cię chyba nie zmusza? no chyba,że jesteś zmuszony- biedaczek

ocenił(a) serial na 5
owieczka

1. Czemu masz problem z tym, że komuś się może ten serial nie za bardzo podobać?
2. Czy to oznacza, że można wypowiedzieć swojego zdania?
3. Po wrzuciłaś ten wpis, jaki miałaś cel?

Kocio

jasne,że może się komuś nie podobać i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie również ja, ale ja lubię konstruktywną krytykę a nie tylko rzucanie mięsem. A z Twojej wypowiedzi nie wynika nic oprócz tego,że nie potrzebnie to oglądasz.

ocenił(a) serial na 5
owieczka

1. Nie odniosłaś się do żadnego punktu z mojego wpisu.
2. 'nie potrzebnie', sorry ale to się inaczej pisze, przynajmniej po polsku
3. O co Ci chodzi? Brak seksu, PMS?

Kocio

"dialogi - porażka" -jak ma się do tego odnieść jak nie uzasadniasz swojej oceny? dla mnie rozmowa chociażby Toma z Benem gdy Ben zamierza opuścić second mass jest bardzo dobrym dialogiem, pełnym emocji i ojcowskiej troski , czy rozmowa Hala z Maggie o tym, że wszystko jeszcze przed nimi i nie ważne kim była ważne co jest teraz. I takich dialogów jest znacznie więcej.
"fabuła -żenada" -tylko tyle masz do powiedzenia, to jak to skomentować? Dla mnie fabuła owszem ma dziury, ale czekam jak potoczy się dalej, jak wyjaśnią pewne sprawy. Podoba mi się, że fabuła mówi nie o wojsku o rządzie tylko o zwyczajnych ludziach. Nagle mamy atak kosmitów i jak zachowa się przeciętny Kowalski? taka była koncepcja, teraz trochę więcej zamotali z obcymi.
"aktorzy - się starali", no tak starają się, Noah Wyle zagrał fenomenalnie , tak jak i Will Patton, ale też mamy młodych aktorów którzy dopiero rozwijają skrzydła jak Connor Jessup czy Seychelle Gabrie. W trzecim sezonie ma pojawić się więcej znanych nazwisk jak chociażby Robert Sean Leonard.
Wybacz ,ale opinia w stylu "debilizm" ,"żenada" nie daje za bardzo możliwości rozwinięcia tematu.
A jeśli chodzi o to zdanie " O co Ci chodzi? Brak seksu, PMS?" to myślisz, że jak jestem kobietą to chodzi tylko o PMS i brak seksu? przykro mi ,ale jakieś to ograniczone pole widzenia. Może i źle napisałam słowo "nie potrzebnie" , no cóż nikt nie jest idealny, ale przynajmniej nie piszę komentarzy do seriali czy filmów w stylu "to debilizm" i kropka, to jakoś takie strasznie ograniczone.

ocenił(a) serial na 6
owieczka

dobra wypowiedź, ale chyba zbyt skomplikowana jak na taki temat :P

Daroo_3

Daroo_3 :P masz rację

ocenił(a) serial na 5
owieczka

Gdzie w mojej wypowiedzi jest "mięso"?
Owieczko, to żeś jest zwierzę nie ekstrapoluj na innych.

Kocio

a czy ja o "mięsie" mówiłam?

owieczka

Przepraszam, faktycznie użyłam tego zwrotu -chyba nie potrzebnie, nieadekwatnie do wypowiedzi.

Kocio

w jakim sensie ekstrapoluję ?

Kocio

konkretna argumentacja haha...

ocenił(a) serial na 3
whocares3211

Ależ Kocio ma rację, ten film jest płytszy niż patelnia mojej Mamy i gdyby Mnie przynajmniej tłukła tą patelnią to może bym wystawił taką ocenę jaka jest. ale...nie ma głupich, ten serial jest po prostu słaby.

PabloPicasso

Arcydzielo to nie jest ale slaby tez nie jest. Pozatym znani krytycy filmowi z filmweba krytykuja ten serial od poczatku a juz 3ci sezon ma byc. Zaraz uslysze odpowiedz w stylu "bo wszyscy sa glupi"

ocenił(a) serial na 3
whocares3211

Nie, bo to pusta nic nie wnosząca do gatunku opowiastka, zrobiona absolutnie bez polotu dla równie pustych amerykanów. Nie będę głosił jaki to film jest fajny skoro nie jest. Po to jest filweb aby widz mógł sprawdzić co go czeka zanim przystąpi do seansu

ocenił(a) serial na 7
PabloPicasso

Jak ty po 2 odcinkach możesz cokolwiek oceniać? Mongole;D

ocenił(a) serial na 3
rychu1111

Stary podróżując na mym zwinnym koniku po stepie wypatruję co lepszych kawałków do rozszabrowania i podbicia nie będę się napalał na jakąś wiochę. Są dużo ciekawsze i lepsze seriale, szkoda czasu na ten wynalazek

ocenił(a) serial na 7
PabloPicasso

zwinny to może on i jest. ale niezbyt wysoki...a raczej bym powiedziała kucyk... żeby wręcz nie powiedzieć kucyk pony

ocenił(a) serial na 8
Kocio

Twoja stara miała smutek jak Cię jej dali. Ten serial wyróżnia się właśnie poziomem dialogów i fabuły, pokazuje wojnę którą można sobie wyobrazić.

ocenił(a) serial na 5
theart

I to jest konstruktywna i elokwentna krytyka osoby (jak sądzę) będącej zwolennikiem serialu.
A propos wyobraźni - mam większą.

ocenił(a) serial na 8
Kocio

Elokwentna a jakże, ale miała być uszczypliwa i besztająca.

theart

Serial może nie jest wybitny, ale z braku innych fajnych seriali SF zaczęłam oglądać, a poza tym Noah Wyle podobał mi się w Bibliotekarzu i byłam ciekawa jak zagra w tego typu serialu. Pierwszy sezon nie był wielkich lotów, drugi trochę lepiej, zobaczę jak się w w trzecim sezonie rozwinie -trzeba dać im szansę. The Walking Dead pierwszym sezonem też nie zachwyca, a jednak potem się całkiem fajnie rozwija fabuła.

ocenił(a) serial na 3
Kocio

Ale tam Mołdawia....standartowa fabuła tasiemca argentyńsko-brazylijskiego dla hmmm...no dla właśnie takich "owieczek". Tu są przystojni chłopcy z rozpuszczonymi włosami dla ktorych owieczka, da sobie paznokcie spiłować i końcówki włosów podciąć...i to jest najważniejsze i to się sprzedaje. Gwarantuje Ci owieczko, że życie pod okupacją tak nie wygląda. Owieczko przykre jest też to, że łapiesz się na to że kosmici po podboju całej planety nagle zidiocieli i nie mogą sobie poradzić z grupką obdartusów. INFANTYLNOŚĆ TEJ PRODUKCJI MIAŻDŻY! Przeraża mnie pokolenie które to kupuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones