Wrogie niebo (2011-2015)
Wrogie niebo: Sezon 2 Wrogie niebo Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Wrogie niebo (2011-2015)

Worlds Apart

7,9 411
ocen
7,9 10 1 411
Wrogie niebo
powrót do forum s2e1

Jak Wasze opinie? Podobał się odcinek?

ocenił(a) serial na 7
MarekAntonivsz

Nie był zły, czegoś się dowiedzieliśmy...

ocenił(a) serial na 3
MarekAntonivsz

To samo mdlawe g... co poprzednio, niestety. Chyba nie zmienili scenarzystow.

ocenił(a) serial na 4
MarekAntonivsz

mnie się podobały oba odcinki, brak mi jednak lepszego deisgnu obcych, czemu zawsze muszą być brzydcy? na początku myślałam ,że oni goli chodzą, a potem na scenie z bliska się okazało ,że mają ciuchy ale w prawie tym samym kolorze co ich skóra, źle też wytłumaczyli całą podstawę ataku obcych, która dalej nie ma żadnego sensu ani umotywowania, nie podoba mi się szybkie i bezsensowne zamknięcie motywu tej dziewczyny od motora, ten skitter mógł ich np zaatakować i ją zabić i wtedy tom w trakcie walki zostałby zastrzelony przez swojego syna, ot taki wątek bez sensu całkowicie moim zdaniem, a reszta super, wkurzył mnie Pope tym jak wysadził Tom'a z mostem, świnia jedna, brak mi jednak tego typowo survivalowego motywu, czyli szukania jedzenia, narzędzi, jakichś zasadzek w międzyczasie, męczy mnie również irracjonalne zachowanie synów między sobą, w takich czasach ludzie powinni współpracować ze sobą i słuchać dowódców, a nie realizować jakieś swoje ego problemy, nie podoba mi się formuła statków organicznych i ,że nie zabili tej ważki, debilizm totalny, ale serial jedyny z tej tematyki także pomimo pewnych wad bardzo lubię oglądać, ale ma za pare miechów wejść nowy revolution czy coś w tym stylu

użytkownik usunięty
MarekAntonivsz

a jak dla mnie jak jedne z lepszych odcinków serial fajnie się zaczął w końcu trochę się ruszają, a nie tylko walka i ta szkoła. Właśnie i mi brakuje szukania jedzenia itp. Ale chyba w tej serii będzie tego więcej. :) A takie pytanko czy ten Jamil chyba ten co wymyślił te coś na samochody on był w 1 sezonie, jakoś go nie kojarzę?

ocenił(a) serial na 7
MarekAntonivsz

Bardzo dobry odcinek. Dobrze wyważone wątki ludzkie i wojenne. W pierwszym sezonie przeważały te pierwsze, co mi nie do końca odpowiadało. Tu jest lepiej. Nie mam nic przeciwko pokazywaniu problemów osobistych i rodzinnych lecz nie w takiej ilość jak w sezonie 1. Teraz jest dużo lepiej, wartka i CIEKAWA!!! akcja, dobrze się dzieje. Oby tak dalej. Narazie piątka z plusem..

Ten odcinek pobudził na nowo moją ciekawość. Podoba mi się ta rasa obcych Panów (tych wysokich). Pełzacze to tylko zmodyfikowanie ludzie (oraz inne podbite rasy).. Jestem ciekaw jak to się potoczy. Oby tendencja była zwyżkowa w kolejnych odicnkach..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones