PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506515}
8,6 708
ocen
8,6 10 1 708
Wrzesień 1939
powrót do forum serialu Wrzesień 1939

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 10

Poruszający tematy na które w państwowej szkole jak zawsze brakowało czasu.
TV mogłaby produkować więcej takich seriali zamiast klanów i tym podobnych głupot.

ocenił(a) serial na 10
coraxus

zaznaczmy ze to produkcja TVN-u, ktory raczej nie slynie z patriotycznych materialow... wg mnie rewelacyjnie zrealizowany, naprawde nie jestem w stanie sie do niczego powaznego przyczepic. Przydaloby sie moze jedynie wiecej liczb czasami. Zadna z obecnych produkcji Discovery/NG poswieconych 2WW nie siega piet.

ocenił(a) serial na 10
Nero1212

Wg. mnie serial rewelacyjny. Dla wszystkich interesujących się historią, militariami, II WŚ oraz przede wszystkim udziałem w niej Polski jest to pozycja obowiązkowa. Piękne zdjęcia, muzyka, wiele informacji, także mało znanych i zapomnianych. Najbardziej podobały mi się relacje żołnierzy, którzy brali udział w omawianych wydarzeniach, chwyta to za serce i dosłownie wyciska łzy. W tamtych czasach HONOR nie był jedynie słowem, a prawdziwą wartością, wartą najwyższych poświęceń.
Gorąco polecam!

ocenił(a) serial na 10
NaSrUdiN

Zgadzam się!!!!

ocenił(a) serial na 10
Nero1212

BBC powinno puścić na swoim kanale ten serial, by Anglicy przekonali się jak heroiczną walkę musieli toczyć ich sojusznicy kiedy oni popijali herbatkę w domu, a ich król przejmował się bardziej swoim głosem niż losem żołnierzy alianckich. Niech się też przekonają, że Polak potrafi!

Nero1212

Odnoszę wrażenie, że seria ta powstała pod wpływem "Kompanii Braci", być może twórcy chcieli stworzyć podobny serial ale środków starczyło jedynie na dokument, który i tak jest bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones