PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 589
ocen
8,0 10 1 41589
7,6 9
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina
ocenił(a) serial na 7
wiktoratgmail

Wiadomo że geje w filmach drażnią homofobów, kryptohomoseksualistów ale że jest was aż tylu to dla mnie odkrycie. Tez nie bardzo pale się do oglądania Brokeback Mountain ale ci dwaj w serialu są śmieszni. Cam mnie nieraz drażni swoim zmanierowaniem ale ogólnie w tym filmie wątek homo nie powinien razić w oczy kogoś bez "tajemnic", wiadomo o czym mowa ;) Jaram się postacią Sofía Vergara, takiej żony Alowi pozazdrościć. Bardzo pozytywny serial, wiele odcinków daje do myślenia.

tytus01

Nie wiedziałem, że napisałem coś podpadającego pod "homofobów, kryptohomoseksualistów".

ocenił(a) serial na 7
wiktoratgmail

Napisałem tu bo wątek poniżej to żenada nie da się go przeczytać a kolejny post zginie bez pamięci. Sądzisz że tylko dwójka ciepłych chłopaków spowodowała lawinę nagród? Fakt że to odważne tak rozbudowany wątek dać w serialu, rzekł bym nowatorskie. Do tego wyszło nie nachalnie i jak pisałem wyżej, ludzie bez kompleksów nie powinni być zrażeni. Postacie w serialu naprawde genialnie zagrane przez większość aktorów.

tytus01

Nie wiem jak ludzie to robią, że z lakonicznej wypowiedzi mogą wyczytać tyle treści.

ocenił(a) serial na 7
wiktoratgmail

A Ty dalej swoje, nie atakuje Cie więc luzik.

ocenił(a) serial na 8
tytus01

Swoją drogą nie rozumie całego tego szumu wokół tego wątku. Jest on bardzo subtelnie opowiedziany i fajnie bawi się przy tym homoseksualnymi stereotypami i przywarami. Naprawdę chyba tylko ludzie z "osobistymi problemami" szukają tutaj jakieś propagandy itp. A sam serial: do czwartego sezonu mistrzowski, później obniżka formy, ale i tak dalej nieźle mnie bawi.

ocenił(a) serial na 9
wiktoratgmail

Lakonicznej?
Trochę ciężko sprecyzować, co chciałeś przekazac tą wypowiedzią, że aż założyłeś nowy temat.

wiktoratgmail

Ale zdajesz sobie sprawę ze obecnie na rynku jest klikadziesiat seriali z rozbudowanym watkiem gejowskim? Slyszaleś zeby któryś z nich otrzymał tak wiele nagrod tak jak MF? Nie? Jakiś wniosek ci sie nasuwa?

sever

To jest troll.

użytkownik usunięty
sever

A dla równowagi jakiś serial bez takich wątków mocno nagrodzony? Ktoś, coś? Ano właśnie. :)

Teoria wielkiego podrywu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones