PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167040}

Wszystkie zwierzęta duże i małe

All Creatures Great and Small
8,2 465
ocen
8,2 10 1 465
Wszystkie zwierzęta duże i małe
powrót do forum serialu Wszystkie zwierzęta duże i małe

Czy posiada ktoś ten serial lub przynajmniej napisy polskie do niego?? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź ;)

Requiem

Też mnie wzięło na ten serial, niestety napisów brak i raczej bym się nie spodziewał że znajdzie się grupa osób, które mogłyby pokusić się o zrobienie tłumaczenia. Najgorsze że oryginalnych Angielskich napisów też nigdzie nie widziałem. Z tego co pamiętam nasza TVP powtarzała to na początku lat 90-tych (więc w czasach dostępnych już magnetowidów) , być może ktoś to ma na jakimś kiepskim VHS, ale w tym wypadku też nie liczyłbym na cuda (może jakieś luźne odcinki) . Ostatnia nadzieja w TVP, która od czasu do czasu powtarza starsze seriale.

Rhett_Butler

pojawiły sie pierwsze trzy odcinki z polskimi napisami

Requiem

http://mojeklimaty-ws.blogspot.com/ tu znajdziesz link

rynu

nie bangla; jakieś żrodłoko nowe? :)

Requiem

Dwa pierwsze sezony są już przetłumaczone w całości. Teraz tłumaczę trzeci i jeżeli mi się nie znudzi to będzie też i czwarty. Do kolejnych 3 sezonów nie znalazłam angielskich napisów, a tłumaczyć ze słuchu nawet nie próbuję.

ocenił(a) serial na 9
wankat

Zacząłem tłumaczyć trzeci sezon, tzn. mam już gotowy E02 i E03, bo do E01 już przetłumaczyłaś :)

rebelmale_2

Odcinek drugi jest od tygodnia w sieci (open subtitles, napi). Trzeci mam w korekcie, kończę tłumaczyć czwarty. Możemy się umówić na tłumaczenie na zmianę (jedna osoba tłumaczy odcinki parzyste, druga nieparzyste).

ocenił(a) serial na 9
wankat

Ok. W takim razie zaproponuj, które chcesz tłumaczyć, a ja się dostosuję. Inna sprawa, że gdybym wcześniej wszedł na tę stronkę, byłyby ze 2 odcinki do przodu. Swoją drogą ciekawi mnie, ile przeciętnie zajmuje Ci przetłumaczenie jednego. Każdy ma jakieś 900 - 1000 wersów, wydawało mi się z początku, że to sporo, ale jak się później okazało, że gdybym siedział cięgiem przy kompie jakieś 6 godzin (na co, niestety, rzadko mam czas), dałbym radę w jakieś 2 - 3 dni.

rebelmale_2

Gdzie można obejrzeć przetłumaczone przez Państwa odcinki?

huncwot

Serial będzie od 14 stycznia na TVP Kultura.

Gitka

jeny czy ktoś ma linki źródła bardzo podziękować z góry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones