PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663465}

Wszystko dla pań

The Paradise
7,2 2 100
ocen
7,2 10 1 2100
Wszystko dla pań
powrót do forum serialu Wszystko dla pań

Brakuje trochę ponad 1000 głosów!
http://www.change.org/petitions/bbc-we-want-series3#share

Nawet jeśli nie spodobał Wam się serial, ale z jakiegoś powodu czytacie ten wątek, podpiszcie petycję, co Wam szkodzi...

ocenił(a) serial na 8
Wiosenka

Podpisała mimo że jeszcze nie oglądałam, naprawdę jest ciekawy? :) Opis zachęca więc się skuszę jak tylko obejrzę Lark Rise to Candlefortd :)

ocenił(a) serial na 10
Wiosenka

Dziękuję :) Tak, ja bardzo się wciągnęłam, może nie po pierwszych odcinkach ale po kolejnych :)

ocenił(a) serial na 8
Wiosenka

Kończe oglądanie pierwszego sezonu. Serial jest świetny, bohaterowie żyją. Mam nadzieję zę sezon 3 jednak będzie nakręcony. Nie wiem jak z ta petycją, brakuję około 270 głosów. Czy to coś w ogóle znaczy dla producentów?

ocenił(a) serial na 10
Takama

Tak, to coś daje, dzięki podobnej petycji, jak czytałam, został nakręcony sezon innego serialu BBC. Mam nadzieję, że się uda :) z Pauliną (w pierwszej chwili sądziłam, że chodzi o mnie, bo tak mam na imię :D". Paulina jest we wszystkich odcinkach :)

ocenił(a) serial na 8
Wiosenka

No właśnie jej nie ma w 2 sezonie:) Jest ta ruda dziewuszka:)

ocenił(a) serial na 8
Wiosenka

Paulina miała czarne włosy i zawsze jak coś powiedziała to narobiła sobie albo wstydu albo pokiwano z politowaniem nad nią głową :) Niemniej jednak lubiłam jej postać i jej zniknięcie w 2 sezonie kompletnie mnie zaskoczyło.

ocenił(a) serial na 8
Wiosenka

Co się stało z Pauliną? Zamiast niej jest jakieś rude dziewczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones