PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695524}

Wujcio Dobra Rada

Uncle Grandpa
4,9 979
ocen
4,9 10 1 979
Wujcio Dobra Rada
powrót do forum serialu Wujcio Dobra Rada

I może jest śmieszny, ale ten humor znowu mi się wydaje głupkowaty. Dlaczego mówię znowu ? Bo teraz większość animowanych seriali jest bez sensu i poziomu. Mam nadzieję że coś zmienią.

ocenił(a) serial na 2
natka17_1998

Nie raczej wątpię by coś zmieli.O dziwo kreskówka dostała zielone światło na 2 sezon :/

ocenił(a) serial na 4
Damon4973

Ja chyba też straciłam nadzieję : ( Czemu nie można zrobić kreskówki na poziomie ? Która będzie śmieszyła starszego, jak i młodszego ?
To wszystko schodzi na psy.

ocenił(a) serial na 2
natka17_1998

Dokładnie.Dziś ponad 90 % kreskówek jest robiona bez polotu.W ogóle nie przemyślane są.Typowy taki humor w owych produkcjach jak ujęłaś jest przeważnie głupkowaty.Dodałbym jeszcze dodają stwórcy dodają jeszcze bekanie czy pierdzenie na siłę by przypodobać młodszej publice.Według mnie to zły krok.Mamy wiele aspektów humoru w dzisiejszych czasach do wyboru.Uważam że i w dzisiejszych czasach można zrobić dobrą kreskówkę która będzie jednocześnie bawiła starszego jak i młodego widza.Dobre współczesne kreskówki według mnie to : Wander Over Yonder,Regular Show,Adventure Time oraz Gravity Falls. Jak dla mnie te produkcje są bardzo dobrze przemyślane nie są robione na odwal się :)

ocenił(a) serial na 4
Damon4973

Te kreskówki to chyba już tylko dla kasy są robione : ( A niektóre jeszcze dla gadżetów i innych łatwo sprzedających się przedmiotów. Są bez sensu, i tak jak powiedziałeś, nieśmieszne i robione naprawdę na siłę. Beki i pierdzenie ? To już chyba normalka w większości współczesnych kreskówek. Kiedyś włączyłam telewizję i aż huczało od super animacji. A teraz ? Szkoda komentować. Rzeczywiście nieliczne produkcje nadają się do oglądania.
Bardzo bym chciała żeby CN, Disney Channel i Boomerang przywróciły chociaż część swojej świetności.

ocenił(a) serial na 2
natka17_1998

Każda kreskówka jest robiona z założenia że zostanie hitem i będzie miała zysku z niej.Też bym wolał na pewien procent by CN,Disney Channel wróciły seriale z czasów świętości. Boomeranga nie wliczam bo tam w zasadzie nie ma nowych kreskówek tylko te które leciały dawniej na Cartoon Network czy innych stacjach.Odnośnie gadżetów.Moim zdaniem kiedyś też każdy serial co miał super oglądalność i tak dalej miał sporo gadżetów.Może nie tak dużo jak teraz ale zawsze znalazła się rzecz związana serialem czy filmem który był na tobie.Obejrzyj niektóre kreskówki które wymieniłem w poście poprzednim.Fakt trochę jest przy niektórych głupkowaty humor ale są co najmniej dobre i warto się z nimi zapoznać a nie wyrażać opinie choć nie oglądało się ani 1 odcinka.Większość ludzi nie robi tego i to źle postępuje.Miałem kiedyś sytuację taką poleciłem pewnej osobie 1 z kreskówek które napisałem a ona odpowiedziała że nie obejrzy spytałem czemu a ona tylko że kiedyś były lepsze.Fakt było dużo dobrych serii ale czas idzie dalej a poczucie humoru u 1 się rozwija a 2 nie.Więc warto się zapoznać z czymś obcym z czym nie mieliśmy do czynienia by móc dopiero ocenić daną rzecz a nie z góry zakładać że od razu jest do dupy.

ocenił(a) serial na 4
Damon4973

Wiem, ale niestety nie każda nim zostaje ; ) Z resztą, uważam twórców za ludzi inteligentnych, a kiedy widzę coś typu Wujcia, zaczynam w to wątpić : (
Gadżety rozpowszechniają daną produkcję, to fakt. Ale wolę patrzeć na rzeczy związane np. ze Scoobym Doo, niż Zmierzch (niby nie kreskówka, ale jednak). To już tak subiektywnie ode mnie.
Szczerze wyznam, że Porę na Przygodę na przykład widziałam jakieś 2 odcinki. Podobało mi się średnio, ale może powinnam dooglądać co nieco : ) Polecasz jakieś konkretne odcinki tego serialu ?

ocenił(a) serial na 2
natka17_1998

Odnośnie Adventure Time.Trzeba zapamiętać 1 podstawową wersję.Oglądaj oryginalną wersję językową ! Nie mówię że nasz dubbing jest zły ale przy niektórych odcinkach razi i poza tym tracą gry słowne oraz gagi na tłumaczeniu.Zależy jakie chcesz odcinki bo troszkę jest typów.Są odcinki na przykład : spokojne,poważne,smutne,z przygodą,chwytające za serca.Napisz jaki typ głównie Cię interesuje a ja ci wtedy wymienię.Odnośnie wujcia rady szkoda gadać.Tak debilniej kreskówki nie widziałem od dawna.Mam nadzieje że to będzie miało znikomą popularność.Bo o ile z popularności serialów CN rozumiem wspomniane Adventure Time czy Regular Show to nie pojmę czemu znajdą się ludzie który polubią tego typu rzeczy.A właśnie przez takie seriale animowane ludzie mówią że już nie robią dobrych kreskówek :/

ocenił(a) serial na 4
Damon4973

Na początek może poważne. Jeśli humor mi trochę nie przypasował, to może te inne będą mi się podobać : ) Angielski na szczęście znam całkiem nieźle, więc chyba dam radę.
Ja też mam nadzieję że zdejmą to z CN, bo na nieszczęście moja młodsza siostra to ogląda : (

ocenił(a) serial na 2
natka17_1998

Nie zdejmą bo raz jeszcze kilka odcinków zostało do wyświetlenia na polskim CN a następny dowód jest taki że jakiś czas temu potwierdzono że zrobią 2 sezon na comic conie <jeśli nie wiesz co to poczytaj sobie w internecie o tym> .Odcinki : Simon and Marcy, Billy's Bucket List,Lemonhope (cz.1 i 2),Betty,Wake Up,Escape from the Citadel,Ocean of Fear,What is Life?,Beautopia,Dad's Dungeon,Sons of Mars,I Remember You,Finn the human,Jake the dog,All Your Fault. Myślę że na sam początek wystarczą.Miłego seansu życzę :D

ocenił(a) serial na 4
Damon4973

Kurcze, a miałam nadzieję. Comic Con znam mniej więcej, choć nie bywałam ; )
Ok, oglądnę w wolnym czasie, choć będzie to dość trudne, z powodu natłoku nauki ; ) Ale myślę że dam radę.

ocenił(a) serial na 2
natka17_1998

Powodzenia z nauką :)

ocenił(a) serial na 4
Damon4973

Dziękuję :D W liceum nie ma obijania się ; )

użytkownik usunięty
natka17_1998

" na nieszczęście " to twoje zdanie a nie jej więc ty możesz jej powiedzieć ,że tobie się nie podoba le nie mów ,że ma tego nie oglądać.
Rodzicie tobie też pewnie zakazywali niektórych bajek oglądać, a ty i tak je oglądałaś więc nie zachowuj się jak rodzic do swojej siostry . . .

ocenił(a) serial na 4

Akurat jak mojej mamie się coś nie podobało, to zazwyczaj tego nie oglądałam. Ale mniejsza z tym. Po prostu nie lubię tej kreskówki, a i siostra też już jej nie ogląda, więc nie ma problemu.

ocenił(a) serial na 1
Damon4973

Dlaczego wszystkie tytuły wymieniłeś po angielsku? przecież mają one polskie tytuły.

ocenił(a) serial na 2
AndrzejAndrex

Tak wiem że mają ale oglądam po angielsku.Poza tym było mi łatwiej napisać po tym języku niż gdyż miałbym szukać jak się nazwy poszczególnych odcinków po polsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones