PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695524}

Wujcio Dobra Rada

Uncle Grandpa
4,9 975
ocen
4,9 10 1 975
Wujcio Dobra Rada
powrót do forum serialu Wujcio Dobra Rada

Wujcio Dobra Rada

ocenił(a) serial na 6

To fajna kreskówka z sympatycznym głównym bohaterem. Wujcio zajmuje się pomocą dziecią w kłopotach a dzieci mu bardzo ufają i to jest bardzo dziwne ponieważ dzieci nie znają dobrze Wujcia. Cała ta kreskówka jest dziwna i skrywa tajemnicę ale mi się podoba.

ocenił(a) serial na 9
fanseriarli10

Co do tej tajemnicy to znalazłem jedną teorię na strasznehistorie.pl ;)

użytkownik usunięty
fanseriarli10

Czyżbyś oskarżał,że Wujcio według nowych teorii spiskowyc ma skłonności pedofilskie i to ta tajemnica nie ładnie ziomek:)

użytkownik usunięty

Bo on JEST pedofilem, bo codziennie spotyka się z dziećmi, wpędza je w kłopoty, mamy tam jakieś wizje psychotropowe itd. Wujcio powinien zostać zdjęty z anteny raz na zawsze, bo to jest po prostu megaohyda, humor oparty na jakimś tam przejeżdżaniu staruszek lub coś w tym stylu. I zgadnijcie, kogo Wujcio może parodiować, skoro jest spokrewniony ze wszystkimi dziećmi na świecie i ma za zadanie im pomagać (ale ja myślę, że on raczej pogarsza ich problemy)?

Człowieku ty masz coś z łbem nie tak? To jest kreskówka o pizzy która gada ci do ekranu. Ty masz 10 lat, że bierzesz to na serio?

użytkownik usunięty
lorrydriver_

Cóż, po prostu gadałem głupoty chcąc wyładować swą niechęć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones