PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595554}

Wygnańcy

Outcasts
6,5 484
oceny
6,5 10 1 484
Wygnańcy
powrót do forum serialu Wygnańcy

Super serial ,aż dziw, że go zakończyli , fakt pierwsze odcinki były nieco bez smaku ale mimo wszystko było dobrze a ostatnie dwa stały na naprawdę przyzwoitym poziomie.
Wielka szkoda, że to już koniec... ciekawie się robiło między Cass a Fleur, obcy powoli odsłaniali karty, przybycie CT 10, według mnie serial miał potencjał na co najmniej drugi sezon... Ale co zrobić takie produkcje słabo się sprzedają - przecież muszą być małolaty co nawalają z karabinów do dinozaurów, wątki co kończą się po 10 minutach, no i taka Terra Nova będzie miała pewnie kilka sezonów...
Jednym słowem SZKODA - a już się wciągnąłem w wir wydarzeń na Carpathi...

ocenił(a) serial na 7
CoNe1988

Terra Nova dużo lepsza, więcej się dzieje. Ten serial sie za wolno rozkręcał, a mogło być naprawdę nieźle w następnym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
tihomax

TN? lepsza? Hahaha, dobre!
Oglądałem prawie wszystkie seriale sf z ostatnich lat i mogę z ręką na sercu stwierdzić, że TN jest jednym z największych badziewi.
Prawda, ma ciekawe postaci i całkiem fajny świat, ale jest tak wypchana niedorzecznościami i niedopatrzeniami, że moja przygoda z tym serialem skończyła się na 2 odcinku. Dinozaury, które z łatwością niszczą opancerzone samochody nie mogą przegryźć nogi nastolatka, dziewczynka karmąca Brachiozaury z ręki, nie mówiąc już o rodzinie niedorozwojów które wolały żyć w strachu chowając 3 dziecko niż po prostu zapłacić za nie kare. A i na dodatek ucinanie wątków - facet ucieka z więzienia z którego podobno się nie da uciec, co samo w sobie było by niezłym pomysłem na cały odcinek, a twórcy to olewają i robią "jakiś czas później".

Z nowości poleciłbym Falling skies - dużo akcji, fajny klimat i ciekawa fabuła.

ocenił(a) serial na 7
Draakull

Nie pisałem, że to hit. po prostu jest lepszy od Outcasts bo chociaż jest więcej akcji.
Ale idąc twoim tokiem myslenia to sam fakt podróży w czasie jest bez sensu.

ocenił(a) serial na 8
tihomax

To nie była podróż w czasie tylko skok do innego wymiaru, super inteligentna nastolatka wyjaśniała teorię sondy którą tam wysłali, żeby znaleźć ją w przyszłości. Idąc Twoim tokiem myślenia bez sensu będzie każdy film sf, bo są w nim: podróz w czasie, ufo, lasery, bla,bla,etc.
Nie mówię, że to było bez sensu, bo na to akurat przymrużamy oko bo to film sf. Bez sensu było to co wsadzili w ten film goście od scenariusza, podobało mi się jak ten dowódca, który wcale nie był kopiuj wklej z avatara, mówił, że mrugniecie oka dla ludzi po drugiej stronie to kilkaset dni, ale jak pielgrzymka ruszala przez portal, to wszyscy przechodzili po kolei, rozumiem, że sobie tam rozbili obóz i czekali aż wszyscy przejdą. Nie mówiąc już, że mają świetnych speców od dinozałruf - kilka wątków temu ktoś fajnie opisał jak w to jedno miejsce powrzucali dinozaury ze wszystkich kontynentów i z każdej ery, po prostu dali znane stworki i fajno!

Familijne kino dla nastolatków i tyle. Sory, ale wkurza mnie, że taki badziew dostanie kilka sezonów, bo się nim jarają dzieciaki, a dobre seriale jak misfits, outcasts, czy jericho zostają zakończone przedwcześnie, bo dla dzisiejszej młodzieży są niezrozumiałe i za mało akcji, nie mówiąc o braku fajnych stworków.

ocenił(a) serial na 7
Draakull

Z tych niedorzeczności wykluczyłbym ten wątek z mrugnięciem oka. Coś tam było o niestabilności tunelu kiedy on przeszedł i reszta wyskoczyła deczko później.

ocenił(a) serial na 5
reese

dla mnie oba seriale to kupa :)

ocenił(a) serial na 7
kaczkulec

Na bezrybiu i rak ryba ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones