PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595554}

Wygnańcy

Outcasts
6,5 484
oceny
6,5 10 1 484
Wygnańcy
powrót do forum serialu Wygnańcy

Nareszcie coś świeżego, po długim czasie. Po pierwszym odcinku spokojnie mogę dać 9/10. Zaczynam oglądać drugi odcinek i jeśli cały sezon będzie szedł w złym kierunku będę obniżał ocenę. Tak samo miałem z Life on Mars i nie zmieniłem oceny do samego końca.

tearsdontfall

Takie świeże to nie jest, bo serial do złudzenia przypomina dawno anulowany serial Ziemia 2 :). Na 9 też nie zasługuje, bo nie obyło się bez poważnych wtop jak ta cała głupia zasada, że nawet oficerowie PAS nie mogą nosić broni. Do tego dochodzi sposób zatrzymania Mitchella. To pokazuje, że ktoś tu zapomniał nieco o podstawowych zasadach działania służb policyjnych (może jakiś serialik amerykański o policjantach by się scenarzystom przydał? za oceanem jest ich pełno).
Skrytykowałem co miałem skrytykować :). Pomimo tego wszystkiego serial bardzo mi się spodobał. Jestem zadowolony, że wreszcie coś takiego powstało i mam nadzieję, że będzie z nami wystarczająco długo abyśmy mogli nacieszyć się pełną historią. Serial dobrze się ogląda, jest wciągający a do tego już widać zarysy spójnej historii. Mam nadzieję, że twórcom uda się zrealizować to co zaplanowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones