PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756327}

Wynonna Earp

6,9 2 821
ocen
6,9 10 1 2821
Wynonna Earp
powrót do forum serialu Wynonna Earp

Chyba panuje ogólna opinia, że serial nie za ciekawy, ale mnie się osobiście podoba (chociaż to pewnie tylko ja bo kocham westerny, a do tego polowanie na demony? no to już jest odjazd). Jestem po 6 odcinkach, główna bohaterka jest cudowna, jej siostra jest sympatyczna, Doc jest chyba najlepiej zagrany ze wszystkich postaci. Efekty nie na jakimś wysokim poziomie, ale nie oczekujmy jakiegoś drugiego Hobbita pod tym względem czy innej Gry o Tron. No i humor (przede wszystkim riposty Wynonny) jest zabawny. Jedyna wada to chyba tylko postać Dollsa, która jest taka słaba i nijaka, no nie wiem irytuje mnie on, chociaż on pewnie nie umrze, bo jest w głównej obsadzie xd no ale serial całkiem niezły wg mnie.

ocenił(a) serial na 7
Anabelle09

Dołączam do twojej opinii. Mnie się serial póki co podoba i niestety zmuszona długo czekać jestem na tłumaczenia... Trzymam kciuki na następny sezon :)

ocenił(a) serial na 6
Anabelle09

Hej:) zgadzam się całkowicie. :) Myślę że serial ma potencjał.

ocenił(a) serial na 9
Anabelle09

Popieram :)
I zgadzam się z prawie wszystkim co powiedziałaś oprócz fragmentu o Dollsie ;)
Uwielbiam jak się z Wynonnom przekomarzają :D to takie słodkie <3 ;)

Tindela

Ja właśnie kilka dni temu skończyłam 1. sezon i własnie zmieniłam zdanie co do Wyndolls, podobają mi się :) tak to lubię wszystkie postacie oprócz Bobo i Willi.

ocenił(a) serial na 9
Anabelle09

Dokładnie :) Jak to mówią kto się czubi...
Ciekawa jestem jak się rozwiną wątki tej trójki (Dolls+ Wynonna+ Dok) kto z kim wyląduje itp ;)

ocenił(a) serial na 10
Tindela

Zaciekawił mnie finał sezonu co z wavrley czy jak ona tam miała

ocenił(a) serial na 9
diament1997

Mnie tak samo :) już się nie mogę doczekać 2 sezonu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones