PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876138}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire
6,1 801
ocen
6,1 10 1 801
Wywiad z wampirem
powrót do forum serialu Wywiad z wampirem

Wiem, że poprawność polityczna zaczyna już totalnie przekraczać wszelkie granice, ale jak do właściciela plantacji ma się fakt, że w roli Louisa został osadzony czarnoskóry aktor? Podobnie z Claudią, opisywaną w książce jako złotowłosa, niebieskooka... Fantazja kogoś grubo poniosła przy doborze aktorów.

tywyllwch

W serialu zmienili nieco fabułę. Akcja dzieje sie ponad 100 lat później i Louis jest kimś innym. Jest to sensownie zrealizowane. Obawiałem sie, ze serial nie bedzie udany, ale na szczęście mocno się myliłem.

tywyllwch

Nic tylko czekać na serial o Hitlerze mulacie, którego ojcem był żydowski transwestyta, a matką afrykańska lesbijka.....

tywyllwch

Wydaje mi się, że aktor jest mulatem. Mogło być tak, że biały ojciec zrobił dzieciaka służącej, a że nie miał innych dzieci, syn z nieprawego łoża odziedziczył majątek.

tywyllwch

Murem za czarnymi właścicielami plantacji.

tywyllwch

I jeszcze Lestat gej... Hahaha, całkiem ich pogrzało od tej komicznej i absurdalnej pseudo-poprawności. Daję 1, bo tylko na tyle zasługuje taki poziom odklejenia i ucieczki od pierwotnej wersji.

aliiishia

Ale Lestat miał skłonności homoseksualne i było to dość mocno zasugerowane w oryginalnym filmie, a już na pewno było dość oczywiste w książce.

ocenił(a) serial na 10
aliiishia

Dokładnie. Jasno widać, kto faktycznie wie cokolwiek o uniwersum. Pierwotna wersja ma co najmniej kilku innych kochanków Lestata, np. jego pierwszą miłość, też chłopaka, Nico. Odklejonym można tu nazwać tylko ciebie, obawiam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones