PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 535
ocen
7,8 10 1 8535
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Co sądzicie o dubbingu w X-Men Evolution? Moimi osobistymi ulubieńcami są Magneto i Xavier, głosy Rozenka i Mikołajczaka są genialne! Czasem mam wrażenie, że to nie Erik i Xavier rozmawiają, a Geralt i Bezimienny (moim zdaniem ich najlepsze dubbingi). Ogólnie cała seria jest w porządku. Ach, ten Mikołajczak! Pozdrawiam.

LadyKrueger

Uważam że jest świetny.
Ja nie przepadam ogólnie za dubbingiem.
Bo bywa z tym różnie,ale w tym przypadku nie przeszkadza mi a nawet jest moim zdaniem bardzo bardzo dobry.
Nie mam czego się przyczepić,wszystkie głosy są dobrze dobrane.
A głos Xaviera i Shadowcat (jest tak słodki i zabawny :)) zapadają w pamięć.

ocenił(a) serial na 10
Damx123

Moim zdaniem polski dubbing jest o niebo lepszy od angielskiego.
LadyKrueger, też jestesm wielką fanką Mikołajczaka. Gdziekolwiek go teraz zobaczę czy usłyszę, moja reakcja to zawsze : "Magneto !!! " i banan na mordzie ;) Ma taką cudowną, głęboką, tajemniczą barwę, doskonale komponującą się z tematem Magneto (pianino i chyba skrzypce w tle).
Kurt z niemieckim akcentem jest przezabawny, Xavier, Mystique i Wolverine dobrze dobrani, Storm też jest świetna.
Z całej obsady tylko głos Rudej mi się nie podoba, nie wiem czemu, po prostu mi do niej nie pasuje.

Shayera

A mi się bardzo podoba Anna Sroka jako Ruda :)

ocenił(a) serial na 10
LoganDestiny

Kwestia gustu ;)

LadyKrueger

Mi się dubbing nie spodobał i już po kilku odc. przerzuciłam się na oryginał. Chociaż osłuchuje się z angielskim i nawet teraz bardziej rozumiem i wyłapuje słowa niż przed oglądaniem :)

LadyKrueger

Angielski jest do niczego,lepszy dubbing chociaż sztorm i przetłumaczenie Juggernauta(nazwa)...ech...Ale i tak jest lepszy dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones