PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 536
ocen
7,8 10 1 8536
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

gdzie mogę po polsku obejrzeć 4 serie? A jak nie to prosze niech mi ktoś powie jak się to skończyło!!!

ocenił(a) serial na 8
adag112

Jeśli cię to interesuje, to jestem w posiadaniu torenta z wszystkimi odcinkami - pisz na gg 43549996



ocenił(a) serial na 10
Harry71

cześć mnie interesuje 4 i ostatni sezon x-men, niestety nie mam gg i nie używam, ale jesli możesz to wyślij mi na e-mail torrent, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
shadyem

no to zgłoś się w tej sprawie do mnie na mój e-mail - jigsaw6@op.pl

ocenił(a) serial na 10
adag112

za dużo się działo, by to opisać. ;) zupełny obrót wydarzeń. obejrzyj sb online, albo ściągnij. ;)

SiriusSnape

No ale napisz choć trochę... plisss.................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
adag112

ja mam wszystko pościągane, mogę ci jakoś wysłać ;) nie serio, zbyt dużo. ;P

SiriusSnape

ale z polskim dubbingiem? bo ja sobie ściągnęłam wszystkie części z polskim dubbingiem ale 4 część była po angielsku :(

ocenił(a) serial na 10
adag112

no nie ma z polskim dubbingiem, 4 czesc nie była emitowana w polsce przecież... mam napisy do nich.

użytkownik usunięty
adag112

wszyscy obejrzeli?:P dla takich rzeczy warto język znać:P
streszczenia odcinków pewnie w sieci są - ale to zdecydowanie nie to samo. Parę epizodów to fillery niestety (jak zwykle - czasem lepsze, czasem gorsze) ale jak się działo to się działo - najlepszy sezon zdecydowanie.Ale nie ma co spoilerować, fajnie by było jakby były polskie napisy, bo sam w sobie serial chyba nie jest aż tak trudno dostępny na szczęście:)
pozdro dla wszystkich którzy docenili tą produkcję - jedna z lepszych prób przeniesienia marki na ekrany tv (czy kina nawet) jak dla mnie zdecydowanie lepsza niż filmowa saga.

ocenił(a) serial na 8

na pewno lepiej od filmowej sagi wyszła im Ruda. W każdej adaptacji miała wyrazistą osobowość i choć w każdej inną, to była to postać zapadająca w pamięć. Niestety w filmie tak nie było. Dawno już oglądałam X-Menów(ten stary serial/kreskówkę),a jej charakter pamiętam lepiej niż filmową wersję, którą w zasadzie widziałam niedawno. A "Evolution" też była super :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones