PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 536
ocen
7,8 10 1 8536
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

X-Men Ewolucja jest do dziś jednym z moich ulubionych seriali animowanych. Powstały 4 serie, ja miałem okazję na CN obejrzeć tylko 3. Oceniam to tak: 1 rewelacyjna, 2 bardzo dobra, 3 nadal trzyma poziom. Ze wszystkich serii jak wyżej najbardziej podobała mnie się 1, gdyż miała swój charakter i gość, który ją tworzył miał naprawdę duży pomysł na jej zrealizowanie. 2 też mi się podobała, ale tylko momentami. Najbardziej odcinki: Szkolna Zabawa, oraz 2 części Godziny Prawdy. 3, że niby dobra, jednak trzyma poziom, ale nadal w dużej odległości od 1, mniejszej trochę od 2. Moja ulubiona postać do Avalanche. Gość jest przekonujący jako czarny charakter, też podoba mnie się jego osobowość i moc: trzęsienie ziemi. Co mojej znienawidzonej postaci: jest to chyba Spyke. Gość jest irytujący, jak Igor Nowak z Na wspólnej i ma chyba najgorszą moc ze wszystkich i nieskuteczną: kolce. Ale to tylko moje osobiste zdanie. Ale jest też kilka postaci, które również darzę sympatią. Kurt i Todd - bo niezłe są z nich jajca :D Charles, bo potrafi każdego zrozumieć i nie jest dla nikogo źle nastawiony. Volverine, chyba wszyscy go lubią najbardziej, ja go lubię za osobowość i pazury. Też Hank McCoy, bo jest przyjazny otoczeniu, który umie nad sobą panować. Za resztą nie zbyt przepadam, bądź też nie mam o nich zdania. Co do odcinków, mam swoje ulubione. Jest to między innymi odc 7 z I serii. Podobało mi się zawarte tam zaufanie pomiędzy Scottem i Rudą, a pragnę przypomnieć, że od początku ta dwójka nie darzyła sięsympatią. Niezły był też odcinek wspomniany na górze, czyli Szkolna Zabawa. Były tam w przenośni zawarte związki miłosne oraz wzajemne zaufanie. Też motyw z dinozaurami mi się podobał, szkoda, że nie zawarli tego w kolejnych odcinkach. Co do pozostałych odcinków, to się wypowiadać nie będę, by nie psuć Wam zabawy przed TV czy też komputerem. W każdym bądź razie bardzo polecam te bajkę. Ja, jako 17latek też czasami lubię do niej wrcać. 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones