PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 536
ocen
7,8 10 1 8536
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Spodziewałem się mroku i klimatu na poziomie Batmana TAS, ale niestety nic takiego tu nie znalazłem. Niby
oglądałem animację z jednym z największych komiksowych sukinsynów Wolverin'em, a czułem się jakbym oglądał
kolejny odcinek "Szóstki w pracy". Od strony technicznej - słabiutko. Kreska bez wyrazu i klimatu, dialogi napisane
raczej pod mało wymagających nastolatków. Z Polskim dubbingiem też się nie postarali. Ogólnie cienizna
straszna. Nie wiem jakim cudem to coś ma wyższą ocenę od Batmana.

ocenił(a) serial na 6
HlTMAN

Spróbuj raczej X-men the animated series. Tam jest to czego szukasz.

ocenił(a) serial na 8
HlTMAN

Generalnie to Ewolucja jest wycelowana w młodszych nastolatków, więc nie dziwne, że nie ma tu jakichś szczególnie drastycznych czy mrocznych scen, stąd też momentami drętwe dialogi - chociaż czasem można się uśmiać z tekstów Logana, Gambita czy ludzi z Bractwa. Ale nie wiem czemu czepiasz się dubbingu i kreski - jak dla mnie dubbing przyzwoity i dobrze pasujący do postaci, jedynie głos Jean mnie denerwował. A kreska jest o tyle dobra, że jest to swego rodzaju reinterpretacja tych postaci i odejście od klasycznego stylu, kostiumów itp. co mi akurat się podobało, bo dla mnie klasyczni x-meni wyglądają jakoś tak hmm... za bardzo "superbohatersko", bardziej do mnie przemawia ujęcie ich jako zagubionych ludzi odkrywających swoje moce i próbujących się odnaleźć w społeczeństwie, na co postawiono w Ewolucji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones