PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 535
ocen
7,8 10 1 8535
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Zawalista stronka w całości po angielsku http://x-men.toonzone.net/ [x-men.toonzone.net/] opis odcinków 4 serii (poprzednie też są), galerie, sznurki i inne rozkosze dla oczu ;)
Co do ściągania to nie próbujcie e-mule, ciężko idzie i jest mały wybór xD

Grim_Bundz

co do e-mula to nie prawda, ściągnęłam z tamtąd cały 4 sezon i wszystkie odcinki działają

ocenił(a) serial na 9
nice0girl

E-mule jest strasznie powolne jeśli ma się do wyboru taką możliwość:
http://www.mr.cartoons.prv.pl/x-men%20evolution.htm [www.mr.cartoons.prv.pl/...] - skarbnica. Wszystkie odcinki. Jeśli pamiętam dobrze, to miałam problem tylko z jednym. :)
Macie i bawcie się dobrze xD

Grim_Bundz

no weszlem tam i sciaglem caly 1 i drugi sezon w 3 mialem problem z odcinkiem pt. "x 23" i ostatnim tego sezonu a sezon 4 wogole nie chial sie sciagnac pisalo po wejsciu w link ze plik jest usuniety:((
PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Janiec

Możlwe, że zostało usunięte. Jeśli Ci na tym bardzo zależy to musisz skontaktować się z osobą, która zajmuję się tą stroną. Ewentualnie możesz znaleźć jakąś szczodrą osobę, która Ci jakoś prześle swoje odcinki xD Życzę powodzenia w ściąganiu :)
Fani X-MEN: EVOLUTION łączmy się!

Grim_Bundz

jakos sobie poradzilem! Bezwatpienia jest to najlepszy film animowany jaki widzialem!!:) Szkoda ze X-Men 3 taki nie byl(Ach,ten glupi rezyser spartolił serie :() Nie mialem okzaji X-men Evolution ogladac w telewizji wiec teraz na kompie byl moj pierwszy raz! SZkoda ze nie bedzie 5 sezonu :(((( A moze producenci zlituja sie nad biednymi fanami :p
Pozdrawiam wszystkich fanow X-Men'ów!!!!

ocenił(a) serial na 9
Janiec

Miło wiedzieć, że się udało pomóc fanowi w biedzie :)
Hmm, wątpię, że będzie 5 sezon... Jakby naprawdę chcieli to mogłoby się to ciągnąć latami (wierzysz w to?) coś pięknego xD Oczywiście utrzymane na conajmniej takim poziomie... i jakby mogli te... nie błędy tylko niedogodności w kreskówce zweryfikować :|, bo "...nikt nie jest doskonały..." xD
Amen

Grim_Bundz

weszłam na te strone i nie wiem gdzie dalej klikać, nie za barszo znam angielski. Jak pisze odcinek i dowload to klikam. i co dalej? pomocy!

ocenił(a) serial na 9
metal_lipa

Który link klikasz? mr.cartoon czy może ten piewszy? Nie wiem w czym problem dlatego musisz, że tak ujmę się rozpisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones