PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 536
ocen
7,8 10 1 8536
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Witam, jakiś czas temu Warner Bros wydał dwie pierwsze kasety vhs zawierające sześć pierwszych odcinków Sezonu 1 X-Men Evolution.
Poza Polską WB wydał już kasety i DVD z pozostałymi odcinkami Sezonu 1, a niedługo wydane zostaną ostatnie odcinki do skompletowania Sezonu 2.

Ponieważ u Nas wydano tylko 2 pierwsze kasety - powinniśmy napisać petycję do Warner Bros (www.whv.pl), z prośbą o wydanie kaset vhs (NIE płyt DVD) - zawierających pozostałe odcinki pierwszego Sezonu X-Men Evolution.

Oto spis kaset:

1. UnXpected Changes (W Polsce wydane jako: Nieoczekiwane Zmiany)
ZAWIERA pierwsze trzy odcinki Sezonu 1

2.Xplosive Days (W Polsce wydane jako: Wybuchowe Czasy)
ZAWIERA 4,5 i 6 odcinek Sezonu 1

3.X Marks the Spot (NIE wydane w Polsce)
ZAWIERA 7,8 i 9 odcinek Sezonu 1

4.Xposing the Truth (NIE wydane w Polsce)
ZAWIERA 10,11,12 i 13 - ostatni - odcinek Sezonu 1


--------
SEZON DRUGI

1.Mutants Rising (NIE wydane w Polsce)
ZAWIERA pierwsze cztery odcinki Sezonu 1

2.Powers Revealed (NIE wydane w Polsce)
ZAWIERA 5,6,7 i 8 odcinek Sezonu 2

3.Enemies Unveiled (NIE wydane w Polsce)
ZAWIERA 9,10,11 i 12 odcinek Sezonu 2

4.Mystique's Revenge (NIE wydane w Polsce)
ZAWIERA 13,14,15,16 i 17 - ostatni - odcinek Sezonu 2

Co do Sezonów 3 i 4 póki co nie sa wydawane przez WB poza Polską - ale są spore szanse

Tak więc - jeśli chcemy skompletować serial na vhs - napiszmy do WB - zgromadźmy podpisy i komentarze fanów - Są OGROMNE szanse aby wydali u nas CHOCIAŻ 1 Sezon - jeśli zobaczą, że nam zależy. Wszystkie komentarze i podpisy zbieram na poczcie - proszę więc pisać do mnie na maila - remy_le_beau@o2.pl
Mając duża ilość podpisów = wyślę je do WB.
Czekam - i pozdrawiam wszystkich Fanów XMen Evolution

użytkownik usunięty
Remy_LeBeau

nie zbytnio mnie to interesi ale xmen ewelolucja leci przecie na polskim cartoonnetwork ;)

ocenił(a) serial na 10
Remy_LeBeau

A wiesz skąd wytrzasnąć te kasety z dwoma pierwszymi sezonami? Szukałam w sklepach internetowych i nie mogę znaleźć:'(
A jeśli chodzi o tą petycję to mogłabym się dołączyć, ale nie wiem czy to jeszcze aktualne?

ocenił(a) serial na 7
Williama

Jak najbardziej aktualne - zbierzmy jak największą liczbę osób i pokażmy że Polacy nie są gorsi i zależy nam na tym serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones