PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 535
ocen
7,8 10 1 8535
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

że 4 sezon jest tylko z napisami ;/

tenchu_1

dla mnie tam żadna szkoda i tak oglądam bez napisów oryginalną wersje ;P

ocenił(a) serial na 9
tenchu_1

Skoro piszesz takie rzeczy na pewno nie należysz do starszych odbiorników. Mam nadzieję że kiedyś przejrzysz i zobaczysz jak beznadziejne są polskie Dubbingi. Ewolucja miała taki sobie, a jak na Polskie standardy to bardzo dobrze ale nie biorąc tego pod uwagę-ssał.

Bartonson12

Zauwaz jednak, że jeśli już puszczali w tv sezon 1,2 i 3 to już mogli dokończyc to co zaczeli czyli wyemitować także 4. :

użytkownik usunięty
tenchu_1

polskie głosy zwykle są gorsze niż oryginalne, ewolucja nie jest wyjątkiem, ale trzyma poziom i różnica duża nie jest. Spokojnie można polecić polską wersję nawet znającym angielski na tyle by radzić sobie bez niej.
No ale najlepiej oczywiście sprawdzić samemu oglądając obie^^

Tenchu ma jednak dużo racji - to chamówa nie puścić najważniejszego sezonu. ja Czwarty sezon obejrzałem po raz pierwszy już chyba z 10 lat temu nie mogąc się go doczekać, ale spodziewałem się, że lada moment do Polski zawita. I do dziś lipa! chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo! przecież serial cieszył się sporą popularnością, a w swojej kategorii (czyli tego dla kreskówek czym Iron Man albo Avengers są dla filmów) możliwe nawet, że jest najlepszym serialem na rynku (serialem zachodnim, bo anime mogą być trudne do pobicia). Niby liga sprawiedliwych czy batmany (ten starszy i jego "kontynuacja" - batman przyszłości/beyond bo nowsze wersje im ustępują, zwłaszcza "odważni i bezwzględni to kaszana na maxa) trzymały poziom, ale jednak ewolucja to jedna wielka zamknięta historia z rzadkimi "fillerami" i ma super klimat, a w tej kategorii dominują raczej tytuły w których przygody można oglądać w dowolnej kolejności bo nie ma związku przyczynowo skutkowego między nimi. Jak mogli coś takiego zacząć i nie dokończyć w nadawaniu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones