PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94864}

Xena: wojownicza księżniczka

Xena: Warrior Princess
6,3 26 101
ocen
6,3 10 1 26101
Xena: wojownicza księżniczka
powrót do forum serialu Xena: wojownicza księżniczka
ocenił(a) serial na 10
hercules38

jeszcze Cię czymś zagnę :) ja jestem specem do Xeny :D

ocenił(a) serial na 10
Anxej

kto nauczył władać Xene chakramem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Anxej

poza tym mi chodzilo tez o inne pytania nei takei cos;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Anxej

Ale na pytanie odpowiedział chyba dobrze , bardzo zabawny z niego użytkownik można się trochę pośmiać, choć sam nie raz miewam takie uczucie że na tego bana to on już sobie solidnie zapracował ...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

wlasnie chodzi o to ze to zła odpowiedz :) w Chinach poznała Laoma lecz wtedy nie miala jeszcze Chakramu

ocenił(a) serial na 7
Anxej

zgadzam sie z Toba, jeżeli ktoś ma jakies wątpliwosci to prosze do mnie xd

ocenił(a) serial na 10
Anxej

ale ktos inny ja nauczyl w chinach koles i ona byla wiecej niz raz

hercules38

zbanować trolla !

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

nie pyskuj:d

ocenił(a) serial na 8
hercules38

No to ja mam pytanie (bo nie mogę sobie przypomnieć) w których odcinkach Herkulesa pojawia się Xena i gdzie się zaczyna historia z nią związna? Chcę sobie zacząć od początku oglądać ale tym razem w kolejności chronologicznej, tak żeby fabuła na dłuższą metę mi się zgadzała :)
Będę wdzięczna za podpowiedź :)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 8
Anna_Maria__Rita

EDIT:
Już wszystko wiem:
w 9,12 i 13 odcinku 1 sezonu i w 3 sezonie w 15 odcinku.
Dzięki !

ocenił(a) serial na 10
Anna_Maria__Rita

ok a skad wiesz:D

hercules38

w których odcinkach Herkulesa pojawia calisto

ocenił(a) serial na 10
kalem88

supraise i armagedon now 1 i 2 czesc xd

hercules38

a numer odcinka

ocenił(a) serial na 10
kalem88

12 3 sezonu i 13i 14 4 xd

hercules38

dzięki

ocenił(a) serial na 10
kalem88

nmzc

hercules38

mam jescze jedno pytanie czy Ares wystąpi w hekulesie w własnej postaci tej co serialu xena

ocenił(a) serial na 10
kalem88

Tak masz tu spisy odcinków :) http://www.imdb.com/name/nm0808963/

ocenił(a) serial na 10
kalem88

no od 3 sezony zacznie

hercules38

dzięki za pomoc

ocenił(a) serial na 10
kalem88

nmzcccc

ocenił(a) serial na 10
hercules38

Witam! Mam nagrane seriale ,,Xena: wojownicza księżniczka''_Sezon 1 - 6_Dvd kopia 1:1 oraz ,,Hercules: The Legendary Journeys''_Sezon 1 - 6_Dvd kopia 1:1. Sa to kompletne serie - ,,Hercules'' jest z napisami Angielskimi. Mam pytanie : czy jest mozliwe wgranie do tych kopii Dvd pliku z napisami PL? Nie umiem tego zrobic samodzielnie i prosilbym o porade kogos ,,kto jest w temacie''. Podejrzewam ze jest to skomplikowana i czasochlonna praca. Prosze o pomoc fanow obu Seriali. Dziekuje i pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
alien1369

a po co nagrywlalalas z napisami ang ;D

ocenił(a) serial na 10
hercules38

Przegrywalem oba Seriale z Dvd9 a wiec sa w oryginalnej wersji Angielskiej. W Polsce nie wyszlo to na Dvd. Tak wiec na dysku mam kopie Dvd 1:1. Nie znam na tyle dobrze jezyka Angielskiego aby ogladac to w oryginale - Napisy PL bylyby duzym ulatwieniem. Pozdr.

alien1369

Ja mam wydanie rosyjskie DVD5 , z ripowne do pojemności 550 MB na każdy odcinek. Była też wersja DVD9 ale zbyt dużo ważyła , więc wybrałem tą mniejszą 72GB. Jakośc dobra , zbliżona do oryginału , audio rosyjskie wymieniłem na lektora polskiego w całości 6 serii. Napisy jak potrzebujesz to są na stronie / napi projekt / jak ci się nie pobiorą z automatu to będziesz musiał je ręcznie pobrać.

ocenił(a) serial na 10
alien1369

ehem no ok ale skad ty nagrywales to nie opłaca sie marnowac czasu na nagrywanie wersji bez lektora z jakiegos canalu z usa

ocenił(a) serial na 10
hercules38

hercules38 - Pisalem juz ze sa to kopie z oryginalnych plyt Dvd a nie nagrywane z Tv. Wychodze z zalozenia ze lepiej miec komplet serii na Dvd niz niekompletna serie z Tv. Pozdr.

ocenił(a) serial na 10
alien1369

6058145 - Dziekuje za porade w sprawie napisow ale niestety to nie ,,dziala'' na kopie Dvd 1:1. Pozdr.

alien1369

Nie działa bo nie chcesz żeby działało , albo się narzeka , albo się bierzesz za robotę i robisz.
Oryginał jeśli to jest to są pliki VOB , co oznacza że odcinek składa się nieprawdopodobnie z 3 plików , plik VOB dla DVD to 1 GB. więc nie pamiętam ile ma dokładnie każdy odcinek pojemności dla DVD9 ale zakładam że ponad 2 GB.
Należy te pliki połączyć w całość aby był jeden plik w całości , połączenie to trwa średnio 1GB na 1min czasu , więc idzie szybko.
i taki plik połączony wtedy czyta napisy , nie ma tu żadnej różnicy że masz oryginał.
W samej Xenie żeby wymienić audio na lektora to było trochę roboty 134 odcinki. Więc nie mów że czegoś się nie da , kwestia determinacji.

ocenił(a) serial na 10
alien1369

ehem ok ;p

hercules38

szukam odcinka xena wojownicza księżniczka,pamietam,że jakas blondynka byla,ktora pokonala xene w walce,chodzila i szukala niesprawiedliwych ludzi,dawala 3 dni na nawrocenie,a jak ktos nie nawrocil sie to zabijala,ale miala slabosc do Gabrieli,dlatego jak Gabriela udawala uwieziona to na koncu xena ja pokonala

ocenił(a) serial na 10
kozako22

to prawodpobnie bd 3 lub 4 sezon ale jaki odcinek to nie pamietam ;p

ocenił(a) serial na 7
hercules38

skad miec wszystkie odcinki xeny i herkulesa z lektorem?

ocenił(a) serial na 10
maciek27

na chomikkkuj sa wszystkie xeny a herculesa tam tez cos bd :D

ocenił(a) serial na 7
hercules38

za malo jest to cos

ocenił(a) serial na 10
maciek27

a ile tam tg jest;p

ocenił(a) serial na 7
hercules38

pierwsze dwa sezony

ocenił(a) serial na 10
maciek27

pobierz te dwa ;p

ocenił(a) serial na 7
hercules38

tam nie umiem pobierac,ale pierwszy sezon mam od dawna juz

ocenił(a) serial na 10
maciek27

to latwe tam ci pisze jak pobierac musisz jeszcze sms wsylac i przyjdzie ci kod ;p

maciek27

Przecież na / cda / masz wszystkie sezony z lektorem , a od nich pobiera się bardzo szybko i za darmo.

hercules38

Czy stolec Herkulesa jest nieśmiertelny?.

hercules38

Czy Xena ma wechikuł czasu, czy bogowie miotają nią w czasie? Walczy ramię w ramię z Herkulesem, walczy pod Troją (około 1200 r. p.n.e.), poznaje Homera (VIII wiek p.n.e.), pomaga Dawidowi pokonać Goliata (Dawid ur. ok. 1040 p.n.e. – zm. ok. 970 p.n.e). W pewnym momencie cofamy się 10 lat wstecz, żeby zobaczyć, jak Xena poznaje Juliusza Cezara, urodzonego około 100 r.p.n.e. Dodatkowo w świątecznym odcinku z drugiego sezonu widzimy jak Gabriela daje osiołka prawdopodobnie Maryii z Józefem i małym Jezusem, co jest szacowane na około 8 rok przed naszą erą. Nigdzie nie spotkałem informacji na temat podróży w czasie w tym serialu, a te ewidentnie mają miejsce, co powiesz drogi Herkulesie?:P

ocenił(a) serial na 10
patrolowaty

nie ma wechikulu czasu to tlyko przypadki a ta rodzinka od osiolka to zwykla rodzina poodbna moze do tej z bibli po 1 po 2 w serialu nie ma podanych dat kiedy z kim walczyla :D

hercules38

święta rodzina nie była przedstawiona, więc może to miało być podobne, a dat nie ma, bo scenarzyści ich nie znali, ale chodzi mi o to, że Xena bierze udział w znanych nam wydarzeniach historycznych i spotyka się z ludźmi nam znanymi, jak własnie Juliusz Cezar, Dawid z Goliatem, Hipokrates, Homer, Helena Trojańska, Syzyf i wiele innych:P Nawet sama przygoda z Odyseuszem, kiedy zdobycie Troji miało miejsce dwa lata wstecz (według czasu w serialu) a Odyseusz już dopłynął do Ittaki. Według Homera jego powrót trwał 10 lat:P) Serial jest fajny, ale jest straszne niedbalstwo ze strony scenarzystów i właśnie wstawiają te postaci na siłe mając gdzieś chronologię. Spoko był odcinek z Hiobem, bo to nie był Hiob, tylko bardzo podobna historia i to jest spoko, ale jesli spotykamy Hipokratesa, który uczy się sztuki lekarskiej, a potem Młodego ambitnego rzymianina, który nazywa się Juliusz Cezar i mówi, że będzie władał światem... to to moim zdaniem konkretne postacie historyczne, a nie inspiracja:P

ocenił(a) serial na 10
patrolowaty

a to mnie nie interesuje ze jest jak jest to tylko dodatek :D swiat przedstawiony w serialu jest duzo lepszy niz prawdziwe fakty historyczne ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones