PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181476}

Xena i Hercules: Prometeusz, Dzień sądu

Xena and Hercules: Prometheus, Judgment Day
6,3 1 506
ocen
6,3 10 1 1506
Xena i Hercules: Prometeusz, Dzień sądu
powrót do forum serialu Xena i Hercules: Prometeusz, Dzień sądu
ocenił(a) serial na 10
TangoAndWaltz

Niestety

ocenił(a) serial na 10
TangoAndWaltz

Witaj! Jesli nadal jestes zainteresowana filmem : ,,Xena i Hercules : Prometeusz, Dzien Sadu_Xena and Hercules : Prometheus, Judgment Day (Wydanie 2-Plytowe Dvd)- Lucy Lawless_1995_Subtitles PL, to mozna to kupic obecnie na Amazon'ie :

https://www.amazon.co.uk/Princess-Hercules-Legendary-Journeys-Multilingual/dp/B0 0691ELH2

To dziwne, bo to ta sama Polska Edycja 2-plytowa z napisami PL, ktora byla do kupienia u nas kilkanascie lat temu za smieszne pieniadze w Media Markt. Polecam, bo to bardzo ciekawe wydanie. Mam nadzieje ze pomoglem (to info jest takze dla innych fanow Xeny i Herkulesa). Pozdrawiam!

alien1369

Dzięki za info.

ocenił(a) serial na 10
TangoAndWaltz

Witaj! Udalo mi sie zdobyc ,,Xena i Hercules : Prometeusz, Dzien Sadu_Xena and Hercules : Prometheus, Judgment Day (Wydanie 2-Plytowe Dvd) - Lucy Lawless_1995_Subtitles PL. Na 2 plytach jest 5 odcinkow z seriali Xena i z Herkulesa. Zauwazylem, ze w Edycji z Regionu 1 (NTSC) sa tylko 3 odcinki, ale tam obraz jest zdecydowanie lepszy. Edycja Polskia ma obraz jak z VHS - na pocieszenie ma Polskie napisy (a takze Angielskie i kilka innych). Od razu zrobilem sobie kopie obu plyt Dvd9 1:1. Jesli nadal jestes zainteresowana tym tytulem, to daj znac. Mam tez Dvd ,,Xena Wojownicza Ksiezniczka_Koniec Legendy (Wersja Rezyserska)_Xena Warrior Princess_Series Finale (Directors Cut) - Lucy Lawless_2001 (Lektor i Napisy PL) - to dwa ostatnie, (rozszerzone) odcinki z 6-go sezonu serialu ,,Xena Warrior Princess''. Aktualnie jestem w polowie 4-go sezonu. Szesc sezonow ,,Herkules The Legendary Journeys'' mam juz zaliczone. Pozdrawiam!

alien1369

Pozdrowienia.

alien1369

Hej czy jest mozliwe "zapozyczenie" u Ciebie tych swietnych filmow z serii XENA / HERCULES ? Jesli tak to jak nawiazac kontakt? Czy mozna liczyc na jakies pliki / kopie dla wlasnych celow? Pozdrawiam. Liczac na odpowiedz.

ocenił(a) serial na 10
ywis21

ywis21, podaj jakis adres email - odpisze. Chetnie pomoge, bo i mi , w skompletowaniu wszystkiego o serialach Xena i Herkules, pomogly obce mi osoby (fani obu serii) poznane w sieci. Pozdr.

alien1369

Dzięki za odpowiedź. Jest opcja tutaj aby prywatna wiadomość napisać ?

ocenił(a) serial na 10
ywis21

ywis21, nie wiem, nigdy tego nie robilem. W ostatecznosci zamiesc jakis tymczasowy adres mailowy pod moja odpowiedzia.

alien1369

lukaszszmelter@autograf.pl to mój e-mail

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones