PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463036}

Leisure Club

Yūkan Club
7,2 229
ocen
7,2 10 1 229
Yūkan Club
powrót do forum serialu Yūkan Club

Letka, to mało powiedziane... Jeśli ktoś lubi wątek detektywistyczny doprawiony dużą dawką humoru to zapraszam do pooglądania!:) Ja sama zaczęłam oglądać YC ze względu na Akanishi Jina(grającego tu główną rolę) i Taguschi Junnosuke(wcielającego się w postać "księcia(pod względem pięknego wyglądu) wśród mężczyzn") w obsadzie. I cóż nie żałuję!!!:D Dla tych gagów, przezabawnych scen właśnie z Jinem, Junnem oraz Kashii(jako wiecznie nie "nażartej" dziewczyny) naprawdę warto poświęcić chwilę czasuxD A w zamian, jak nic, uśmiejesz się do łez:) P.S. Kiedyś Junno i jego blond włosy wydawały mi się okropne, ale po obejrzeniu go w YC, zmieniłam zdaniexD

SiOsTrY

Haha, uwielbiam to, humor faktycznie powala na kolana <3.

ocenił(a) serial na 3
SiOsTrY

"Letka"? Aha...

Obejrzałam do 3 odcinka. Dalej już nie mogę. Głupie, głupie, głupie. Inteligencja bohaterów jest tutaj na poziomie przedszkola. Pomimo przystojnego głównego bohatera, od którego nie mogłam odlepić wzroku, serial nie zasługuje na więcej jak 3/10.

Symfonia_Nosferatu

Oj, letka, letka... <hahaha> Każdemu literówka się zdarzy, moja nie pierwsza i nie ostatnia, pewnie :P

Jak tak pomyślę, to obliczając średnią... inteligencja głównych bohaterów wyszłaby gdzieś na poziom liceum, w sam raz XD Seishiro Kikumasamune (kochany Yoko) i Noriko Hakushika ratują resztę w tej konkurencji, w sumie w porównaniu do reszty zawsze przemyślą każdy swój krok, co że towarzystwo i pomysłowość Miroku<który aż tak głupi za jakiego stara się uchodzić nie jest>, Bido i Yuri zmusza ich do najdziwniejszych wyskoków XD

W sumie, drama jak większość japońskich ma swój przekaz, który mówi, że nauka to nie wszystko, wszystkim są dla nas przyjaciele, o których powinniśmy dbać. Więc, czy na pewno jest tak głupia? Czy to, że jest zabawna, prosta, w przekazie dla młodzieży szkolnej skreśla ją z kanonów "poważnych" dram? Są przecież w niej sytuacje, OCH, NIE W PIERWSZYCH TRZECH ODCINKACH, JAK MI PRZYKRO, w których łzy zakręcą się wielu w oczach. Czy głupia drama potrafi doprowadzić do takiego stanu u widza?

Sama dałabym 3/10 jedynie reżyserowi, który nie wykorzystał wspaniałego scenariusza<chyba, że to scenarzysta zrypał :D> i nie podgrzał pewnych sytuacji odpowiednio, ale cóż... życie XD

ocenił(a) serial na 3
SiOsTrY

Może masz i rację, jednak gusta są różne. ;). Mnie się kompletnie nie podobał. I swojego zdania nie zmienię.

ocenił(a) serial na 3
Symfonia_Nosferatu

Całkowicie się z Tobą zgadzam... Jest wiele zabawnych japońskich dram, ale w tej nie ma nic.... też wymiękłam na 3 odcinku, o przepraszam, widziałam też kawałek 4... kawałek ;)

sylfka_s

Idę sobie strzelić w łeb lub coś...

marcin2800

Szerokiej drogi...

ocenił(a) serial na 10
SiOsTrY

Mi się podobała bardzo :D Może rzeczywiście inteligencją nie grzeszy, ale jest przyjemna i zabawna ;) Występuje w niek całkiem rozbudowany komizm postaci xdd (a ja taki bardzo lubię)

SiOsTrY

Mi też bardzo przypadła ta drama do gustu...jest świetna, umi bardzo szybko porawić humor. Obecnie jestem na (chyba ) moim ulubionym odcinku z całej dramy na 7 ....Jak zobaczyłam Mike He jako księcia :D jak ja go lubię . Jak dla mnie jedna z lepszych dram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones