PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555640}

The Tatami Galaxy

Yojō-Han Shinwa Taikei
7,9 605
ocen
7,9 10 1 605
Yojō Han Shinwa Taikei
powrót do forum serialu Yojō-Han Shinwa Taikei

Absolutny geniusz

ocenił(a) serial na 10

Niezwykle rzadko trafia się okazja na obejrzenie tak dobrej animowanej produkcji. Na początku zdziwiła mnie mała popularność tego tytułu, przecież mamy do czynienia z czymś naprawdę niebanalnym, niepowielającym utartym schematom o wprost genialnym, ironicznym humorze. Może część osób rezygnuje z powodu dość brzydkiej kreski, ale według mnie idealnie oddaje klimat tego anime. W trakcie oglądania seansu główny protagonista raczy nas świetnymi monologami, dzięki czemu z łatwością możemy się z nim utożsamić oraz wczuć się w jego położenie. Jednakże, żeby w pełni docenić geniusz tej serii, polecam ją ciut starszym widzom. Refleksje, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć mogą być ciekawe.

Ps: Ending wyborny

ocenił(a) serial na 10
Konucci

Kreska jest dość specyficzna, ale nigdy nie nazwałbym jej brzydką. Jest bardzo ekspresyjna; tworzy klimat i humor tego serialu, przez zwracanie uwagi na pewne elementy. Jedna z lepszych kresek jakie widziałem kiedykolwiek a anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones