PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802175}

Your Honor

7,6 2 937
ocen
7,6 10 1 2937
Your Honor
powrót do forum serialu Your Honor

Niektóre wątki niepotrzebne i niezrozumiałe. Na przykład rzekomy romans zmarłej żony. Po co to było??

mariuszkb

Tego chyba sami twórcy nie wiedzą. Ten wątek wyglądał jak typowy zapychacz, żeby długość odcinków się zgadzała

mariuszkb

Dokladnie, im dalej w las tym mniej sensu miala cala fabula. Jak dla mnie slabo to bylo poprowadzone.

ocenił(a) serial na 8
mariuszkb

Mnie dziwi, skąd ten kierowca ze stacji wiedział, że to Adam? Ten który później szantażował MD. Analogicznie- skąd to samo wiedziała ta ładniutka nauczycielka? Być może coś przegapiłem, ale dajcie znać. Sam serial dobry, ale przy 6 czy 7 odcinkach byłby bardzo dobry. Trochę się wlókł pod koniec...

ocenił(a) serial na 7
staszpio

Nauczycielka wiedziała, bo sam Adam jej powiedział.

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

Adam od początku do końca zachowywał się, jak idiota. serial świetny

ocenił(a) serial na 7
krzys81

Zgadza się. Wkurzający chłopak, ojciec dla niego robi cuda, próbuje mu tyłek uratować na milion sposobów, a ten zawsze coś głupiego odwali.

ocenił(a) serial na 8
staszpio

Widać że dobrze się koncentrujesz na serialu.

ocenił(a) serial na 8
mariuszkb

Prawda, wątek zdrady totalnie z d...y

ocenił(a) serial na 8
mariuszkb

A możebyście tak do cholery przestali spojlerować?? Albo przynajmniej uprzedzali, że to robicie we wpisach? No żałosne. A serial znakomity. Bez sensu to są wasze komentarze.

ocenił(a) serial na 8
justykob

może byście*

ocenił(a) serial na 8
mariuszkb

Moja interpretacja jest taka, że (uwaga spojlery!) istnieje pewna wyższa sprawiedliwość, która w końcu dopada wszystkich. Stąd też w filmie nawiązania do Boga, w ogóle główny bohater to Adam - imię może nieprzypadkowe. Od niego zaczyna się historia grzechu. Ginie syn gangstera, który wcześniej zabił inne dzieci. Sędzia zaczyna chronić syna, dopuszczając się rzeczy beznadziejnych, przez które giną ludzie. Szczególnie żal tego chłopaka, który poszedł siedzieć. Na końcu Adam ginie przez jego piłkę. Facet, który szantażował sędziego umiera (w pewien sposób sam do tego doprowadził). I historia toczy się dalej.. natomiast matka Adama zdradzała i być może właśnie przez to nie żyje?

ocenił(a) serial na 8
DearSilence

aa i chłopak, którego dopadli w więzieniu też tam trafił poniekąd ze swojej winy, przez kradzież samochodu

ocenił(a) serial na 7
mariuszkb

Można domniemywać, że jego żona miała romans z jego najlepszym przyjacielem Charliem i zamierzała mu to powiedzieć. A dodatkowo dla Charliego jako kandydata na burmistrza to nie byłby najlepszy piar przed wyborami i dlatego zginęła. Może w kolejnym sezonie (jeśli będzie) ten wątek się rozwinie. Niektóre wątki i zachowania bohaterów faktycznie dziwne.

ocenił(a) serial na 5
Bolo_11

Przecież ten murzyn, z którym zdradzała to był jakiś wysportowany typ w bejsbolówce, a nie stary dziad z brzuchem i w kapelutku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones