Your Honor
powrót do forum 2 sezonu

Mam mieszane uczucia co do sposobu zakończenia fabuły... . Ktoś jakby się pospieszył, poszedł na skróty i w jednym odcinku wszystko pozakańczał a powoli otwierające się oczy naszego antagonisty otwarły furtke na 3 sezon

ocenił(a) serial na 7
tomasz_sekula

a czemu sędzia poszedł do więzienia ?

ocenił(a) serial na 8
DeRo_filmaniak

Mam podobne odczucie, cały praktycznie 8 odcinek drugiego sezonu to jakiś chaos w scenariuszu. Jakby ktoś z góry wtrącił swoje trzy grosze.


Sędzia Desiato wrócił do paki za sprawę matactwa przy wypadku syna.

ocenił(a) serial na 7
staszpio

A za co poszedł do pierdla po pierwszym sezonie, bo to dla mnie nie jest jasne.

ocenił(a) serial na 8
DeRo_filmaniak

Drugi raz do kicia poszedł za ustawienie procesu a pierwszy raz za matactwa w sprawie syna!

ocenił(a) serial na 7
tomasz_sekula

Niestety, pozamykali wątki na chama i bez oglądania się na logikę. Stary mafijny wyjadacz, na skutek donosu swojej córeczki, chwyta za spluwę i zabija zięcia, za co idzie siedzieć. Kochająca mamusia nagle oddaje syna do adopcji i gdzieś się wybiera. Murzynka przed odsiadką ratuje, deus ex machina, jakiś z dupy wzięty układ z FBI. A sędzia wraca do pierdla, nie wiadomo w sumie dlaczego. A wszystko to chyba tylko po to, żeby pokazać zwycięstwo women power, która pokonuje patriarchalne układy i przejmuje władzę nad miastem. Szkoda, bo drugi sezon był naprawdę dobry.

ocenił(a) serial na 8
Karakuli

Eugene miał chyba donieść na Baxterów w ramach ugody. Czy nie? Ale w sumie nie wiem co on mógł takiego wiedziec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones