PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610284}

Yu-Gi-Oh! Zexal

6,3 55
ocen
6,3 10 1 55
Yu-Gi-Oh Zexal
powrót do forum serialu Yu-Gi-Oh! Zexal

podczas gdy poprzednie dwa doskonałe epizody dawały nadzieję na to że scenarzyści naszego ulubionego serialu przestali zażywać psychotropy,ten jest kompletnym rozczarowaniem. Sama Yu-gi-oh! wikia z niewiadomych powodów informowala nas od tygodni że Vector i Black Mist mają walczyć w tym odcinku podpierając się rzekomym opisem umieszczonym na Neo arc cradle. Niczego takiego jednak nie ma panowie...nasz ulubieniec pojawia się na początku gawędząc z Thousandem i po paru minutach znika z ekranu...Czy ci idioci naprawdę myślą że zamiast obłakanego dziecięcia o wściekle czerwonych włosach chcemy oglądac napakowanego idiote który do tego odcinka nie zrobił praktycznie nic ? mówię oczywiście o tej żałosnej czarnej smole która śmie się nazywać najpotężniejszym z numerków XD podczas gdy zostaje rozłożony na łopatki przez grubasa którego rola w tym serialu jest jednoznaczna. Jednak do rzeczy...Smolisty dokonuje konkluzji że skoro Astral już wię jaka jest jego prawdziwa misja,musi w końcu zrobić cos poza smarowaniem sobie warów szminką. Zssyła więc na ziemie czarny deszcz i rozpoczyna pojedynek z Yumą. UŻYWA TEGO SAMEGO COMBA CO POPRZEDNIM RAZEM ŻEBY PRZYZWAC BLACK MIST NA POLE...i cieszy się kiedy Yuma wzywa Utopie Victory. Nastepnie używa karty pola która kompletnie niszczy cała mechanikę extra decku nad którą dzielnie pracowali mężowie z konami i wzywa chaos formy Coat of Arms i Heart-Earth Dragon. I tutaj mam pytanie do twórców. Po pierwsze panowie nie wysililiście się tu z ich chaos nazwami a po drugie DLACZEGO CHAOS OF ARMS MA 4000 ATK ???? dotychczas chaos xyz miał góra 500 punktów więcej niż jego pierwotna forma,a tutaj mamy do czynienia z anomalia wynoszaca az 1600 ! Kolejna rzecz,czemu hearth earth chaos ma tak załosny efekt ???? hearth-earth nawet in reality ma tak potężne działanie że wyobrażenie sobie jego chaos formy jest praktycznie niemożliwe a tu słuzy jedynie do zatrzymania zasetowanego przez Yume numbers return :( oczywiście bardzo mnie cieszy pojawienie się tych moich dwóch ulubionych numerków jednak jestem trochę rozczarowany. Samo ich uzycie to jednak plus dla odcinka a i budzi zapytanie co jeszcze przyzwie cienisty w następnym epizodzie ? módlmy się o dżenomowego chaotycznego dziedzica ^^

ps. czy ktoś jeszcze zauważył że smoła nie ma już swojego żałosnego koksu yami marik English dub głosu ? kolejny plus bo gdy słyszałem te mowę to miałem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones