PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610284}

Yu-Gi-Oh! Zexal

6,3 55
ocen
6,3 10 1 55
Yu-Gi-Oh Zexal
powrót do forum serialu Yu-Gi-Oh! Zexal

pasjonujący pojedynek który nacieszył nasze oczy tydzień temu continues... jak już wiadomo protagoniści wezwali swoich ulubieńców,Mosquito Ninja uraczył nas zas summonem numeru drugiego. Rzekomy Number tak mały że Argumented Reality Duels nie mogą go w ogóle przedstawić posiada bardzo interesujący efekt. Kiedy jest zaatakowany kontroler może zdetachowac material żeby sprewentowac jego destrukcję,a także położyć na potworze przeciwnika Hallucination Counter. Działa on następująco... Kiedy monster z H.C. battles Shadow Mosquito Ninja całe damedżu będzie zaaplikowanego do atakującego. Numer ciekawy... bo nie tylko wykorzystujący mechanikę counterów ale i Rank dwójka z czego Malicevorous,Agents i Żaby bardzo się ucieszą. Wiemy jednak że cos takiego jak Mist istnieje..wiec liczymy że Konami doda Moskitowi sporego buffa. Sam pojedynek jednak jest mało ciekawy... Piaty po raz kolejny przez cały duel siedzi na Dyson Sphere...a jedyne jego zadanie to granie trapów neagujacych effect damage. Co się stało z tym człowiekiem ? Czy ktoś jeszcze pamięta że ten Arclight wygrywał pojedynki bez jakiegokolwiek monstera ? Gdzie przepadly karty Naraku wprawiające beatdown duelistów w zakłopotanie ? i wreszcie gdzie jest ten słynny Piaty Gniew po wzięciu na siebie najmniejszego damageu ? nikit nigdy się nie dowie... co jeszcze może być gratka dla fanów...to fakt że w tym odcinku Kite jest otruty przez co postacie Moskita i Piatego mu się mieszają.... Kiedy wiec Krzysiek spróbuje zlałerowac punkty Komara,Kite aktywuje trapy jak szalony żeby temu zapobiec...bla bla bla.... ekipa wyrusza do Astral World...i zaczyna się nowa saga.

Uwagi:
1. Gdzie jest Tron ? Bracia Arclight znowu mają cresty i nie są podatni na kontrole numerów. BUT WHY ? Trzeci wspomina że Piaty zainwestował w nową technologie przez co jest to możliwe... OK,ALE CZY WY TAK BARDZO NIE PRAGNELISCIE SPEDZIC CZASU Z WASZYM OJCEM ? Piąty spedza godziny w laboratorium,Majkel pewnie mu pomaga...Czwarty ma wszystko w d*pie wiec Tron znowu siedzi sobie samotnie tak ? dodatkowo wybieracie się na jakas misje O KTÓREJ NIE MAM POJECIA SKAD SIE DOWIEDZIELISCIE a ojca nadal zostawiacie w domu ? gorszym synem to chyba nawet ja nie jestem.

2. Szatanski Kwartet. O CO C'MON ? Po tym kiedy Semimaru przegrał (nawiasem mówiąc jedyny członek grupy o którego przeszłości w ogóle się nie mówi...DEVACK ANYONE ?) Vector powiedział że nie zniesie więcej przegranych i Heartland będzie miał prze*ebane jeżeli Kurage zawiedzie. Meduzowaty oczywiście przegrał ale czy dostajemy jaka kolwiek informacje o tym że Vector się wku*wił....? ....NIE...czy kiedy Komar rozleciał się w proszek,Vector cokolwiek zrobił ? NIE !!!! WIEC PO CO BYŁA TA CAŁA AKCJA ?????? sadziłem że macie jakiś podstępny plan...że chcecie Tron Family po swojej stronie...ale wy po prostu daliście im nowe numerki KTÓRE NIE MOGA ICH OPETAC BO KRZYSIEK ZROBIŁ NOWE CRESTY WHAAAAAAAAT THEEEEEEE F......... ????????

3. Mr. Heartland. Key Kwartet zawiódł...wiec co się teraz z nim stanie ? Preview nie przedstawiają żadnej informacji...nawet kiedy Astral World saga będzie skonczona....Heartland still is missing...Ja się pytam co ten gośc ma teraz zrobić sam (a i za pare odcinków bez Vectora który wreszcie umiera) bez przyjaciół,bez wynajętych kolesi,czy postaci z przeszłości,biorac pod uwagę fakt ŻE WSZYSCY MYSLA ŻE NIE ŻYJE I NIE MOZE WRÓCIC DO PRACY MAYORA ? powiedzcie mi. żadam odpowiedzi. Ta postac ma potencjał. Haruto trzesie się kiedy o nim mysli... Kite mówi że to żywe wcielenie szatana na ziemi...i co ? Byłem pewien że będzie w tym sezonie duelował. Ze to młody Tenjo będzie tym który go rozniesie,za te wszystkie lata upokorzeń...ale nie...Może chcecie mi dac nadzieje że skoro ma numer 1,bedzie ostatnim final bossem Zexala ? taaa jasne...wystarczy popatrzeć na 5 Dragons...i mówie o tobie Divine....

4. tylko drobny mały szczególik który zaczyna mnie już denerwować. Moskit używa w tym odcinku nowego potwora którego efekt zależy od tego czy Numer drugi jest na polu. ILE JESZCZE TAKICH GŁUPOT BEDZIE W TYM SERIALU ????? CHCECIE MI WMÓWIC ŻE TRON FAMILY I DON THOUSAND MAJA SWOJA PRYWATNA DRUKARNIE CZY CO ????

5 i ostatnie...Kotori. Dlaczego nie idzie z chłopakami do Astral World ? Przypominam że była wszędzie...w ruinach...na turniejach...nawet w barian worldzie...dlaczego tym razem nie może isc ? Przyzwyczaiłem się do niej....łamiecie koncept panowie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones