PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610284}

Yu-Gi-Oh! Zexal

6,3 55
ocen
6,3 10 1 55
Yu-Gi-Oh Zexal
powrót do forum serialu Yu-Gi-Oh! Zexal

Trzeci i Piąty aby kupić Yumie and company troche czasu postanawiają wyzwac na pojedynek jednego z Bariańskich cesarzy. Na wyzwanie staje nie kto inny jak Mizael odmawiając pozyskania partnera w postaci Durbea lub Rio bitch. Vector jako master of ceremony ma w dupie duele i po raz
kolejny postanawia zostać komentatorem imprezy. Braciszkowie zaczynają ostro. Piąty idzie po minus 4 w łapie aby wezwać Dyson Sphere i uniemożliwić Mizaelowi korzystanie z Rank-up magic Swords of the Barian emperors. Trzeci zachwyca first turn Atlanthalem wzmocnionym Argent chaos force. A Mizael... odwala to co zwykle... GALAKSHI AIZU TACHION DORAGON ! (Vector gdzie komentarzyk "Mizael zadziwiasz mnie co raz bardziej noobie" ?) przy użyciu najgłupszego komba ostatnich odcinków. Ten gościu wogóle dba o to jakim shitem są jego potwory z main decku ? YEAH BITCH KONTROLUJESZ POTWORA Z ATAKIEM WIĘCEJ NIŻ DWA TYSIĄCE SO I CAN SPECIAL SUMMON SCHWARTZCHILD THE LIMIT DRAGON,a teraz aktywuje zaklęcie "Ergosphere" które pozwoli mi dodać kolejnego Schwartzchilda z tali do łapy AND GUESS WHAT NIGGA ? I CAN
SPECIAL SUMMON HIM ! GO TACHYON DRAGON ! idiotyzm tego playu rekompensuje jednak Trzeci,rankapując Atlanthala w Number C6 (fanfary i sztuczne ognie jak się ten stwór nazywa ? "CHAOS ATLANDIS" OMG SO CREATIVE IDIOTS) posiadającego super broken effect (no joke). Raz na ture Trzeci może zdetachować trzy materiale aby zredukowac punkty przeciwnika do 1 (!!!),once per turn atachować numbera as an equip card,zyskać jego attack..a kiedy jest zniszczony możesz przyzwać orginal Atlantala z gravea ! nawet nie mogę sobie wyobrazić jak bardzo ta karta będzie znerfowana kiedy ją wydadzą :( oczywiście taka bestia jest niczym dla POWER OF MISAELS TRAP CARDS ! Atlanthal ukradł Tachyona więc Barian lord nie może go zrankupować,ten sam number zredukował mu punkty zycia do 1,a Piąty własnie przyzwał Chaos Dyson Sphere (naprawdę się tak nazywa WHY YOSHIDA WHY ???) posiadającego burn effect. C***a TAM !!!! Misael ma dwie pułapki które nie tylko redukują burn damage do zera ale pozwalają mu wrócić Tachyona back to extra. *-* WTF ???????? KONTRY NA WSZYSTKO PANOWIE ! MAMY TU JESZCZE WIĘKSZEGO DRAWSACKERA NIŻ Shining draw !!!! duel kończy się więc wygraną tego frajera który wreszcie wyjawił efekt Neo-Galaxy eyes Tachyon Dragon (nawet nie pytajcie,to jest po prostu debilizm kompletnie łamiący zasady 11 letniej gry). Kaito leci na księżyc bla bla bla Shark (O PRZEPRASZAM WASZĄ WYSOKOŚĆ CHCIAŁEM POWIEDZIEC: NASH. HAPPY ?) trafia w pułapke Thousanda...Yuma leci sobie do Barian world.... i to byłby jeden z najgorszych odcinków Yu-gi-oh! Zexal gdyby nie... DRAMATYZM. seriously... scenarzyści tak ładnie potrafią tutaj budować napięcie że głowa mała. dobrze wiemy jak to się wszystko skończy... że ten kretyn wygra choćby Dyson i Atlanthal miały bóg wie jaki efekt... ale wiecie jak to mówią...lepsi scenarzysci: 10 milionów Jenów... powrót Takahashiego do pisania: 30 milionów Jenów... momenty w których kibicujemy Trzeciemu i Piątemu... priceless. a ich koniec ? Tachyon już zaczyna atakować Trzeci odwraca się do Kotori i coś jej mówi. Kotori płacze... ja płacze razem z nią..nie wiem co Trzeci powiedział...to nieważne,bo zaraz idą większe łzy kiedy zaczyna mówić do Yumy. Piękne i wzruszające,ale...zawsze jest jakies ale. Oglądałem ten odcinek z koleżanką,która zna japoński i wie jak nienawidze jak twórcy tu cos zjeb*ą. Mówię więc do niej: Anno (kładąc główke na jej ramieniu) co Trzeci powiedział do Kotori ? a dziewcze zaznajomione z historią serialu odpowiada: Powiedz naszemu Tacie że go kochamy...ale zaczałem ryczec ! wchodze dwie godziny później na pojo patrze kolega dał translacje z japońskiego i guess what ?
Trzeci: Kotori,jedzienie które przygotowałaś było przepyszne... jednak posiłek od Babci i siostry Yumy nie był gorszy więc pozdrów je ode mnie...
to nie jest żart.... on tak naprawdę powiedział... po ch*j wspominac ojca...jedzenie było przepyszne... no trudno...o ojcu Trzeci nie pamiętasz,ale fani pamiętają ! Wszyscy liczą więc na to,że skoro wszyscy synowie Trona zostali wymordowani...przez bariańczyków...dzięki którym Tron ma moc... to nadszedł czas aby to wściekłe rozwydrzone dziecko zaatakowało po raz ostatni !!!... jak będzie wszyscy wiemy... ale przynajmniej za tydzień nowe Knucklery...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones