PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152990}

Złodziejka

Fingersmith
7,5 4 937
ocen
7,5 10 1 4937
Złodziejka
powrót do forum serialu Złodziejka

Genialny!

ocenił(a) serial na 10

9/10. Ten film jest arcydziełem! Świetna i zaskakująca fabuła! Polecam wszystkim!

ocenił(a) serial na 10
Principessa87

Zgadzam się w 100% :D mimo to książka rządzi ;)

ocenił(a) serial na 10
kiniotek

Chciałabym ją przeczytać!

ocenił(a) serial na 10
Principessa87

przeczytaj :) to konieczne ;) film jest naprawdę fajny, ale książka (jak zwykle) daje szersze spojrzenie :) nie tylko na intrygę, ale również na wewnętrzne rozterki i charakter bohaterów ;)

ocenił(a) serial na 10
kiniotek

Na pewno przeczytam! Zachęciłaś mnie - uwielbiam psychologiczną analizę bohatera! Dzięki:))

ocenił(a) serial na 10
Principessa87

Spoko :) przy okazji polecam Tobie jeszcze "Muskając aksamit" tej samej autorki :)

Principessa87

Książki nie czytałam. Ale jestem świeżo po obejrzeniu filmu. I przyznam, że dawno żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia. : )
Zgadzam się w pełni z przedmówcami, film rewelacyjny.
Niesamowicie zagrał mi na emocjach, aż zdziwiłam się, że ta historia tak mnie poruszy. Film niewątpliwie ma coś w sobie, wciąga niebywale, z każdą sceną chcesz wiedzieć co będzie dalej i każdą rozterkę bohaterów przeżywasz razem 'z nimi 'wewnątrz (ja przynajmniej tego doświadczyłam. ;)

Polecam i jeszcze raz polecam!

ocenił(a) serial na 10
Angel_Lady

Myślę dokładnie tak samo :) Film, bo w sumie tak to traktuje, zrobił na mnie bardzo duże wrażenie :D piękna historia o miłości z ciekawą intrygą w tle :D po seansie przez kilka dni chodziłem i rozmyślałem hehe :P
10/10 jak nic :)

Principessa87

Zgadzam się, świetnie zrobiony, dodatkowa gwiazdka za książkę, którą, prawie dosłownie, połknęłam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones