PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771380}

Złote serce

Coração d'Ouro
5,7 98
ocen
5,7 10 1 98
Złote serce
powrót do forum serialu Złote serce

Emisja od 3 kwietnia (od 1. odcinka) o godzinie 10.55 w TVP HD!

Adpadi123

Właśnie zaczęłam oglądać. Dziwi mnie ogólna niska ocena tego serialu, bo wydaje się ciekawy i nie jest telenowelą, a właśnie z tym kojarzą mi się portugalskie seriale. Tylko jakoś tak szkoda, że Catarina jest zła :(

modliszka568

Ja nie oglądam bo uznałem, że nie warto, nie przez to że serial jest nie ciekawy tylko przez to, że całość liczy powyżej 300. odcinków a telewizja wyemitowała za pierwszym razem tylko 127. odcinków i przerwała emisję. Zapytałem się stacji ile odcinków wyemitują za drugim razem to odpisali, że 127. Więc zrezygnowałem z oglądania. Po co mam oglądać serial, który nie zostanie wyemitowany do końca?
"Złote serce" nie jest typową telenowelą, ale w swoich rodzimym kraju była określana jako telenowela.
Niska ocena serialu może być spowodowana tym, że w telewizji "Złote serce" zastąpiło turecki serial "Królowa jednej nocy", który oglądało 1,7 mln widzów a "Złote serce" oglądało poniżej 1 mln. Widzowie kochają tureckie seriale a latynoskie już nie koniecznie, przez to pewnie fani tureckich seriali obejrzeli 1. odcinek i od razu bardzo nisko ocenili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones