PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36607}

Z Archiwum X

The X Files
7,9 100 198
ocen
7,9 10 1 100198
8,2 12
ocen krytyków
Z Archiwum X
powrót do forum serialu Z Archiwum X

Ciekawe jednak, czy wróci też William B. Davis, nasz ukochany Palacz, człowiek, który wmanewrowałby Dartha Vadera w polowanie na wymyślone ufo, w przerwie między gaszeniem jednego papierosa, a odpalaniem drugiego.

ocenił(a) serial na 10
sosniak

Palacz zginął w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 10
Boskigrom

Ale Palacz prawdopodobnie wróci. Tak oznajmił David Duchovny w jakimś tam programie. Link do artykułu na filmwebie: http://www.filmweb.pl/news/Walter+Skinner+i+Palacz+raz+jeszcze+odwiedz%C4%85+Arc hiwum+X-110682

ocenił(a) serial na 10
mat161

Super ale niby jak ma wrócić skoro go uśmiercili na naszych oczach? :D

ocenił(a) serial na 10
kacperowski20

Może zrobią jakąś retrospekcję?

ocenił(a) serial na 10
mat161

Albo wymyślą że go wcześniej sklonowali :D

ocenił(a) serial na 10
Boskigrom

Palacz zginął ze trzy razy. Jest jak Vader, tylko częściej wraca. ;)

ocenił(a) serial na 10
sosniak

Archiwum bez palacza jest jak stół bez nogi, Barcelona bez Messiego, Watykan bez papieża, etc... ten gość to ikona archiwum hehe fajnie by było gdyby jednak przeżył, tak jak w komiksie :P

ocenił(a) serial na 9
sosniak

Info już potwierdzone: Cigarette Smoking Man wraca z pewnością. W jaki sposób (czy w retrospekcjach, jako duch, klon czy jeszcze inaczej) - nie wiadomo. Jedno jest pewne: w "X Files" nie ma ostatecznej pewności nigdy - Mulder był martwy i jakoś wrócił, więc i C.G.B. może. Ja już zacieram ręce ;-)
Więcej informacji tutaj: http://www.ew.com/article/2015/06/25/this-weeks-cover-x-files-returns

ocenił(a) serial na 10
Fixxxer

Dzięki za info.
Mam nadzieję, że wróci jedyny prawdziwy CSM :)

sosniak

JA TEZ SIE CIESZE ALE I JESTEM SMUTNY BO ZE SCULLY TO JUZ TAKA DUPCIA NIE JEST :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones