PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36607}

Z Archiwum X

The X Files
7,9 100 099
ocen
7,9 10 1 100099
8,2 12
ocen krytyków
Z Archiwum X
powrót do forum serialu Z Archiwum X

Scully jest katoliczką?

użytkownik usunięty

Jakoś mi to do niej nie pasuje. Uparcie sceptyczna, zawsze szukająca racjonalnego wytłumaczenia babka ma być wierząca a przyjmujący za prawdę objawioną każdą pogłoskę o ufo, wilkołakach czy demonach Mulder jest ateistą? Może ktoś po prostu pomylił się przy pisaniu scenariusza?:)

ocenił(a) serial na 10

Nie każdy katolik musi wierzyć w wilkołaki i w ludzi potrafiących siłą umysłu podpalać ludzi. Prawdą jednak jest, że w odcinkach "Revelations", "Gethesmane" "Redux", "Redux II", "All Souls" Scully wykazała się jako osoba głęboko wierząca (bardziej wierzyła w zjawiska związane z religią) w przeciwieństwie do wątpiącego Muldera. W odcinku "Ascenction" sam Mulder zwierza się Pani Scully, że jest zdziwiony tym, że jego partnerka nosi krzyżyk skoro nie wierzy. Nie jesteś więc sam :)

kelner84

Dokładnie to chciałam napisać :)

ocenił(a) serial na 8

też mnie to dziwi, to chłodnego racjonalizmu nie pasuje związek z religią.

ocenił(a) serial na 6
panna_x_filmweb

Po prostu masz zbyt niski iloraz inteligencji, by zrozumieć, że człowiek religijny może być racjonalny. Masz zbyt wąski światopogląd i szufladkujesz ludzi - oto odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones