PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36607}

Z Archiwum X

The X Files
7,9 100 166
ocen
7,9 10 1 100166
8,2 12
ocen krytyków
Z Archiwum X
powrót do forum serialu Z Archiwum X

a Mulder i Scully powinni być ewentualnie ich mentorami i pojawiać się tylko od czasu do czasu, myślę że serialowi zrobiło by to na dobre, bo widać, że dla Duchovnego i Anderson szczyt formy już dawno przeminął.

prophet1234

Osobiście nie wyobrażam sobie tego serialu z Mulderem i Scully jako postaciami drugoplanowymi bądź epizodycznymi.

prophet1234

Taki eksperyment przeprowadzono już w 9-tym sezonie i nie wyszło to serialowi na dobre. Z Archiwum X to serial oparty na duecie Scully i Mulder i jeśli tych dwoje nie będzie na pierwszym planie, to taki twór nie ma prawa nazywać się już Z Archiwum X. Dlaczego uważasz, że "szczyt formy już dawno przeminął"? Jestem fanem od lat 90-tych i nadal widzę chemię pomiędzy postaciami, widzę ich dojrzałość, zmęczenie doświadczeniami, życiem - aktorzy bardzo dobrze to odgrywają. Nie wyobrażam sobie, żeby Scully i Mulder podchodzili do pracy w Archiwum tak samo jak wcześniej, bo to nie byłoby realne. Nie są już tak młodzi, mają duży bagaż doświadczeń (niekoniecznie przyjemnych), nadal darzą się szacunkiem i zaufaniem i troszczą się o siebie wzajemnie. Oglądanie tych postaci w wykonaniu tych aktorów nadal sprawia mi dużo przyjemności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones