Z Archiwum X
powrót do forum 7 sezonu

... myślę, że trochę niedoceniony.

użytkownik usunięty
kam001

Nie znam wszystkich komentarzy ale jesli jest tak jak piszesz to zdecydowanie niesłusznie, sezon ma wiele na prawde swietnych odcinkow , zaczyna sie swietnymi odcinkami sixth extinction i sixth extinction II, sympatyczny odcinek millenium , nie byl jakos szokujacy ale mial cos takiego poza badana sprawą , cos obok ze mi sie podobal :) no i oczywiscie Closure gdzie na koniec odcinka mialem lzy w oczach :( a zaraz po nim x-cop zrobiony na wzor reality show pokazujacych prace policji jak np. Cops , do tego ten odcinek o filmie gdzie niby pierwowzorami postaci byli Scully i Mulder, niezle jaja :) choc rozumiem ze niektórym takie przymrużenie oka moze sie nie podobac , w pierwszym momencie tez mnie zdezorientowal nieco ale pozniej sie zastanowilem, zadalem sobie pytanie od kiedy jestem taki drętwy i go zaakceptowalem :) choc moze faktycznie troche przesadzili z tymi odcinkami na luzie choc zalezy jak na to spojrzec ;) .... no i oczywiscie ostatni odcinek sezonu .... wiadomo dlaczego :(

Z TEGO CO JA SIĘ NACZYTAŁAM WYNIKA, ŻE SEZON JEST SŁABY CO WG MNIE JEST NIEPRAWDĄ I TAK JAK ZAUWAŻYŁEŚ (SŁUSZNIE ZRESZTĄ) ŻE MA WIELE BARDZO DOBRYCH ODCINKÓW :):) POZA TYMI CO WYMIENIŁEŚ DODAŁABYM REQUIEM, ORISON (GENIALNA KONTYNUACJA IRRESISIBLE Z 2 SEZONU), THE AMAZING MALEENI, FIRST PERSON SHOOTER.
NIE WIEM MOŻE JESTEM JAKAŚ ZAŚLEPIONA JAKO FAN I NIE DOSTRZEGAM TEGO, ŻE JEST SŁABY ????
A MOŻE WCALE NIE JEST :):)

AŻ SOBIE OBEJRZĘ :):)

użytkownik usunięty
kam001

a mi wlasnie te o sztuczkach cyrkowych , szesciu itp sie nie podobaly :D 6 i 8 :D ogolnie mam ze 3-4 takie odcinki ktore mi sie nie podobaly ale na 22 to nie jest duzo :D
ogolnie sezon byl bardzo dobry , dla niektorych na nim konczy sie Archiwum :D


hahaha a zobacz ;)

A zobaczyłam :):) Orison oglądałam ... no cudo:):) hahah
u czemu a Hambug z 2 sez Ci się podobał ???

No wiesz, mnie strasznie ciekawił wątek ciąży Scully więc ciesze się że pociągneli to dalej w 8 sezonie.
Dla mnie właśnie na 8 mogłoby się zakończyć :):)

użytkownik usunięty
kam001

tamten mi sie podobal :D w latach 70 albo 80 byl taki horror z motywem wlasnie przyrosnietego brata , ogladalem to jako dzieciak i sralem w gacie :D i ten odcinek z tamtym filmem mocno mi sie kojarzyl choc nie znam tytulu tamtego filmu


w jakim sensie ? czy bedzie miec w ogole dziecko , czy jakie to bedzie dziecko , czy ... ? :D

Wiesz co, z tym filmem to i mi się kojarz coś :):) ale nie wiem co :):)

Dokładnie tak: jakie to bedzie dziecko, jak potoczy się jej ciąża, czy to na pewno Muldera, czy utrzyma ciążę do końca itp.
No i w 8 sez wszystko zostało mi wyjaśnione :):)

użytkownik usunięty
kam001

Ja sie troche balem jak zobaczylem ze ten maly pokemon manipuluje zabawką ze to bedzie pierwszy z x-menow :D dobrzze ze to nie bylo rozwiniete bo by mi tu nie pasowalo , lubie uniwersum x-men ale nie w tym serialu :D

Oj tak X-men swoją drogą Archiwum swoją ...
Hmmm ... tak szczerze mówiąc szkoda, że była zmuszona go oddać :(:( buuu
Jakby zdecydowali się kręcić 3 część mogli by nawiązać do Williama :):) i kolonizacji oczywiście

No co manipulował bo był cudownym dzieckiem :):)

użytkownik usunięty
kam001

Takie seriale maja to do siebie , mowie takie ale mysle o Archiwum bo innych rownie dobrych nie znam :D ze mozna rozwijać w nieskonczonosc prawie i wciaz stawiac nowe pytania :) co by bylo za 10 albo 20 lat ? czy Scully i Mulder mogli by jeszcze wrocic do Archiwum ? kim by wtedy byl ich syn ? czy kosmici skolonizowali by ziemie? próbowali nadal? a moze juz inne intrygi by wtedy powstaly ? chetnie bym zobaczyl archiwum za ... powiedzmy 20 lat :) swiat na pewno bedzie juz inny niz dzisiaj, inne uklady sil, inne obawy , inna wiedza , moglby byc dobry pod warunkiem ze by dobrali aktorów.... dzisiaj biora do seriali takie plastiki i facetow co wygladaja jak manekiny z kwadratowa szczeka i dziwne dziewczyny , Scully i Mulder tacy nie byli i chyba dlatego tak sie przyjeli :)

Jakby było "Archiwum ..." za 20 lat to pod warunkiem że Muldera i Scully zagraliby Ci sami ludzie :):)
Już za bardzo przyzwyczaiłam sie do Davida i Gillian. Nie chce innych :)

użytkownik usunięty
kam001

1000% racji :)

No oczywiście, bo co to za Archiwum bez tych dwojga :):)

Haha ... aby wskrzesić temat zacznijmy od 1 sezonu :):)
hahaahaha

już mi wali na dekiel :/

użytkownik usunięty
kam001

to ta gorączka :D sobotniej nocy :P (prawie) oj , to bym musial siegnac do najglebszych pokladow pamieci ;)

No to siegaj ... :):) no wiesz temat nie ma konca ..

kam001

Siódmy sezon jest przede wszystkim nastawiony na humor i dystans wg mnie. moim zdecydowanym faworytem jest All Things, który akurat tej tezy nie potwierdza, ale generalnie siłą tej serii jest dowcip i dlatego dobrze ją wspominam. Swoją drogą jestem jedną z tych, dla których Archiwum kończy się właśnie tym sezonem ;)

latelamb

Ja spokojnie moge powiedziec ze Archiwum dla mnie sie konczy na 8 sezonie, zostal mi wyjsniony watek ciazy Scully a i przy okazji Mulder sie znalazl :):) ostatnia scena 8 sezonu idealna dla zakonczenia serii. :):) a wracajac do 7 sezonu to fakt nastawiony bardziej na komediowo, ale pod zadnym pozorem sezon na tym nie traci. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones