Z Archiwum X
powrót do forum 9 sezonu

SEZON 9

ocenił(a) serial na 10

................................................................................ ................................................................................ .....................................
Otóż.... Sezon 8 był jeszcze znośny, ale 9? Obejrzałem z 4 odcinki i nie mogę dalej, męcze sie przy tym strasznie, nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Jakby cała magia gdzieś wyparowała, nie ma muldera (powody ku temu - śmiech), skali jak na lekarstwo. Także mam pytanie, czy są jakieś odcinki w sezonie 9 naprawdę warte uwagi bądz mające znacznie dla całej histori? Bo obawiam się że przez całość nie dam rady przebrnąć ;]

ocenił(a) serial na 9
typek234

Zostało Ci na prawdę niewiele do końca. Jak już zacząłeś to skończ. Ja też się zaczynam brać za oglądanie 9 sezonu.

aluncik87

Popieram. Zobaczyć 8 sezonów i zrezygnować z ostatniego bo robi się nudny jest bez sensu. Gdyby nudny zrobił się już w pierwszym czy drugim sprawa jest oczywista. Polecam zobaczyć ten sezon. Wyrażałem już swoją opinię w temacie "8 i 9 sezon co z nimi nie tak". Napiszę tylko ze dziewiątka posiada kilka perełek. Odcinki związane z mitologią są niestety w zdecydowanej mniejszości, ale również się pojawiają i nadal posiadają klimat Archiwum X.

ocenił(a) serial na 10
maciowski

Tylko pierwsze trzy odcinki bodajże są takie sobie. Potem się rozkręca w fantastyczny klimat jak Providence, Scary Monsters, Jump The shark, czy llajtowe Sunhine Days i oczywiście finał czyli dwa odcinki The Truth z Mulderem.

W pewnym momencie tworzy się trio Dogget, Reyes i Scully. I powiem, że Dogget jest przekozak i Foxa mi potem nie brakowało, chociaż fabularnie jest wpleciony w fabułe. Odcinki mają zdecydowanie klimat sezonu 1. Ale i tak najlepsze to te z sezonu 4-6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones