PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849771}

Z miłości do dziecka

Te doy la vida
7,7 68
ocen
7,7 10 1 68
Z miłości do dziecka
powrót do forum serialu Z miłości do dziecka

Wstępnie mogę powiedzieć, że telenowela mi się podoba. Zwykle wystarczą mi dwa odcinki, żeby wiedzieć czy mnie wciągnie. Na początku mi się nie podobał motyw, że przybrana matka chłopca będzie z jego biologicznym ojcem, ale na razie adopcyjny ojciec wychodzi na totalnego egoistę. On nie tyle martwi się o syna, że będzie dla niego traumą fakt, że jest adoptowany, tylko że straci tego syna. Swoim zachowaniem właśnie tego syna odsunie. Inną kwestią jest, że Pedro nie wiedział, że miał syna i w życiu by go nie oddał do adopcji, więc nie wiem jak to wygląda prawnie, ale według mojej oceny mógłby walczyć w sądzie, może nie o oddanie mu syna, bo pewnie by sąd wziął pod uwagę, że jednak tyle lat był w rodzinie adopcyjnej, ale na pewno pozwolił by na ich kontakt. Poza tym dla mnie totalną głupotą nie jest mówienie dziecku prawdy, bo kiedyś ono dorośnie i będzie się interesować swoją chorobą i dojdzie do wniosku, że dla niego dawcą mógł być tylko biologiczny ojciec i wtedy dopiero może przeżyć szok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones