PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784886}

Za starzy na śmierć

Too Old To Die Young
7,4 1 359
ocen
7,4 10 1 1359
7,8 4
oceny krytyków
Za starzy na śmierć
powrót do forum serialu Za starzy na śmierć

Niestety nie jest to serial dla każdego. Zbyt długawe sceny momentami, ale taki jest Refn. Ciekaw jestem czy serial wyruszy poza Amazon bo przez to że jest na Amazonie traci na zasiegach/widowni.

ocenił(a) serial na 8
DaveDovah1993

Zgadzam sie... nie dla kazdego. To nie jest videoclip w rodzaju Johna Wicka. A te dlugie ujecia, specyficzne prowadzenie kamery maja swoj smaczek. Czuje sie powiew swiezosci w zalewie "TV police dramas". Osobiscie polecam.

ocenił(a) serial na 8
DaveDovah1993

Zdecydowanie na plus. Chwilami się ślimaczy, ale z czasem można się przyzwyczaić. Muzyka... wiadomo, jeśli Martinez, to będzie dobrze. A jest bardzo dobrze.
Ciężki, duszny i mroczny. Dobrze, że Refn wrócił do nastroju z 'Drive'. Główny bohater to ten sam typ człowieka.

ocenił(a) serial na 10
DaveDovah1993

W mediach społecznościowych Amazona nie ma choćby wzmianki o tym serialu. Na premierę nie było nawet traileru. Zero promocji i nikt nie wie dlaczego. Ludzie, dziennikarze piszą tweety w stylu "Czy Amazon chce pogrzebać własny serial?". Co tak zszokowało w tym serialu właścicieli Amazona że nie chcą go promować? To po co go trzymają u siebie? Niech sprzedadzą go Netflixowi. Dziwię się Refnowi że nie reaguje.

Meldondg_Lord

W Amazonie się kotłuje, właśnie odszedł kolejny szef związany z filmem. Jakiś czas temu zrezygnowali całkowicie z dystrybucji kinowej, i odochodzą od ambitnych projektów. Do tego długo bujali się z Allenem, zwyczajnie go zwodzili przez rok, że film wydadzą a potem się go pozbyli. Zrobili to w tak nieelegancji sposób, że pewnie przegrają sprawę w sądzie. Ogólnie Amozon uchodzi za dyletantów w świecie kina. Taki Netflix zwyczajnie współpłacenie z regularnymi wytwórniami filmowymi, sam niczego nie zaczynał.

ocenił(a) serial na 7
DaveDovah1993

Dla mnie serial skończył się na odcinku nr. 8, chyba za dużo wtedy się wydarzyło. Ogólnie kilka scen było niepotrzebnych (jak dla mnie) ale cóż nie ja go tworzyłem. Lubię styl Refna ale bardziej ten z produkcji duńskich. Mam nadzieje że coś tam jeszcze nakręci.

octstuff23

Można już znaleźć w internecie? Czy trzeba wykupić Amazona?
Plus jeśli ktoś ma amazona może ktoś powie o jakości platformy. Obecnie mam netflix i hbo.go i od jakiegoś czasu przymierzam się do zamiany netflixa na coś innego. Z góry dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

Jest sporo filmów i seriali, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie wszystkie pozycje mają polskie napisy. Apka na telewizorze i przez przeglądarkę działa bez żadnych problemów, w odróżnieniu od takiego HBO go, z którym zdarzało mi się pomęczyć. W moim przypadku dużym plusem jest też to, że przy słabym łączu (10 mb/s) spokojnie trzymało ultra HD, gdzie HBO i netflix często żonglowały rozdziałką. Ogólnie to sam zamieniłem netflixa na właśnie prime'a i póki co jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza, że cena jest bardzo w porządku - niecałe 14 zł na miesiąc przez pierwsze pół roku.

G00N3R

wielkie dzieki za opinie :)

ocenił(a) serial na 8
DaveDovah1993

dobre panie dobre....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones