PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742523}

Zabójcze umysły: Poza granicami

Criminal Minds: Beyond Borders
6,6 827
ocen
6,6 10 1 827
Zabójcze umysły: Poza granicami
powrót do forum serialu Zabójcze umysły: Poza granicami

Zapowiada się ciekawy spin-off "Zabójczych umysłów",

Majlosz

Z tego co widziałem zapowiedź to będzie CSI: NY, ale jakby z nową ekipą, która też mnie nie przekonuje. Sądzę, że poleci po jednym sezonie.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

No i poleciało... niestety, ale trudno się dziwić przy takiej obsadzie. :-(

NidhoggVrede

Yyy nie poleciało, bo mimo słabej widowni serial ma drugi sezon.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Też widziałam, że ma być drugi sezon, ale znalazłam również ten serial na liście seriali do skasowania, ze względu na spadającą oglądalność... no chyba, że jeszcze nie podjęto ostatecznej decyzji?

NidhoggVrede

Ostateczna decyzja była podjęta 16 maja i BB ma być w 2017. Pewnie przyspieszą finał oryginalnego i wejdzie jak w tym roku.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Lista była z końca czerwca, wszystko zależy od oglądalności... a tą z kolei zabijają reklamy, ludzie wolą oglądać serial w Necie bez reklam, m.in. z tego powodu skasowano SGA. Zatem wkrótce wszystko się wyjaśni. Jakoś Henney nie ma szczęścia do amerykańskich produkcji. :-(

NidhoggVrede

Ale wszystkie oficjalne decyzje odnośnie seriali w ramówkach jesień/wiosna zapadają w większości w maju. I dokładnie wczoraj rozpoczęły się zdjęcia do 12 sezonu CM i drugiego CM:BB, mają napisane już chyba dwa odcinka, a na pewno premierę drugiego sezonu. Bardzo dużo zależy od stacji, która emituje serial, bo każda ma inne wymagania co do widowni, największe ma nadal CBS, chociaż one się i tak trochę zmieniły niż jeszcze pięć lat temu, ale jeszcze pięć lat temu telewizja też miała inny kształt.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

W takim razie dzięki za dobre wieści. :-) Aczkolwiek nadal niepokoi mnie tamta lista...

NidhoggVrede

Po 20 maja ta lista nic nie znaczy. Zapewne chodzi o te liste:
http://www.spoilertv.com/2015/08/spoilertv-cancellation-predictor-table.html

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Tej nawet nie widziałam. Trafiłam na zupełnie inną stronkę. W każdym razie niektóre z tam wymienionych faktycznie skasowano, jak np. Draculę. Przeglądałam też polskie strony z informacjami o kontynuacjach i zagrożonych serialach i na nich BB nie był wymieniony w ogóle.

NidhoggVrede

Ja naszych stron w ogóle nie śledzę. Spoilertv jest jedyną stroną i te tabelkę od już kilku lat sprawdzam zawsze i w większości się sprawdza. Wiadomo, że telewizje mają swoje prawa i np przedłużają seriale, które praktycznie powinni skasować, ale też ta tabelka pokazuje jak bardzo się zmieniły standardy. W 2012 roku na żółto był wskaźnik od 2,50 do 3,00, a teraz ten wskaźnik od 3 do 5,00.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Dzięki, będę zaglądać na tą stronę. Natomiast polskie strony podają z dużym opóźnieniem stan faktyczny, nie ma na nich raczej błędów. Ostatnio szukając tego typu informacji trafiłam na dość ciekawe artykuły, m.in. nt. najlepszych skasowanych seriali...

NidhoggVrede

Potwierdzenie jeszcze jedno :)

http://www.csifiles.com/content/2016/07/cmbb-kicks-off-season-2-filming/

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Fajna stronka i świetna fotka Daniela. :-) Info, że jest kolejny sezon 2 jest też na imdb, niestety nie mam historii odwiedzanych stron w komputerze, ale poszukam jeszcze tamtej strony....

NidhoggVrede

Alana De La Garza była rewelacyjna w "Forever", ale tam grała z jeszcze bardziej rewelacyjnym Ioan Gruffuddem. Masz rację, obsada fatalna.

ocenił(a) serial na 7
romekgigon

Akurat do tej aktorki nie mam zastrzeżeń, miło się na nią patrzy i chętnie zobaczyłabym ją w jakimś filmie w głownej roli. :-) Natomiast nie mogę znieść "Monty", jak dla mnie strasznie jest odpychający.
Ostatnio przypadkiem trafiłam na jakiś serial kryminalny z Gary Sinise (był o wiele młodszy niż w BB), nie pamiętam tytułu, w każdym razie w tamtym serialu całkiem dobrze wypadł, natomiast w BB, jakoś zupełnie mi nie pasuje.

ocenił(a) serial na 5
Majlosz

Niestety najsłabszy z serii :(

ocenił(a) serial na 5
Majlosz

Najsłabszy z serii :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
Majlosz

Najsłabszy z serii :(

jaca1969

Jaca to ty?!

PS: Nie pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 5
Donaldinho

Jak Tyś się tu jeszcze uchował??

jaca1969

Oj Jaca, Jaca...Dużo czasu minęło.. To ja się Ciebie naszukałem po tylu latach, pamiętając o naszych rozmowach, a Ty co? Może byś się ze starym kumplem (bo już nie mówię prezydentem Europy) chociaż przywitał? Zaskoczyłem cię co? Dalej tak walczysz?A pamiętasz moje alter - konto?

PS: Nie napisałeś czy pozdrawiasz!

PS2: Wiedziałeś, że impactor to chrzan jest?

PS3: Wiesz co z Głową? Macie kontakt?(Głowa pozdrawiam!)

ocenił(a) serial na 5
Donaldinho

Pewnie, że serdecznie Cię pozdrawiam.
Ja o nic tutaj nie walczyłem i nie walczę. Konta nie pamiętam,nie było mnie tu sporo więc nie łapę się już kto tu jest kto, widzę tylko że inne to już nie to samo forum.
Impactor stracił wiele w moich oczach, bo nie odpowiedział mi na proste pytanie.

Teraz to już chyba jest nawet ps4, nie znam się bo nie mam konsoli :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones