PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859026}

Zabić ból

Painkiller
7,0 5 788
ocen
7,0 10 1 5788
5,2 4
oceny krytyków
Zabić ból
powrót do forum serialu Zabić ból

Alarm

ocenił(a) serial na 7

Czy alarmy które słychać w domu Sacklera mają jakieś znaczenie? Wiem, ze na początku bylo wspomniane ze w domu ich ponad 300.

fonefa

A nie 220?

fonefa

Wydaje mi się, że nie mają większego znaczenia. Raczej są po prostu środkiem wyrazu, pokazują jak bardzo walnięty jest ten typ

Jane_Ahonenn

Wydaje mi się, że pokazują jak wielki miał dom.

ocenił(a) serial na 6
fonefa

Wydaje mi się, że on miał schozofrenię i wyobrażał sobie ten dźwięk, tak samo jak widział swojego wujka.

ocenił(a) serial na 8
kubakupa

raczej urojenia, ale jak zwał, tak zwał - waliło mu w dekiel

ocenił(a) serial na 6
tentego

Jeśli już, to halucynacje. Urojenia to fałszywe myśli, w które chory wierzy, a on ewidentnie widział i słyszał rzeczy, których nie było - a to są halucynacje. Oba te czynniki to tzw. objawy wytwórcze (inaczej: pozytywne) w schizofrenii.

ocenił(a) serial na 8
fonefa

W pierwszych minutach pierwszego odcinka wspomniano o '220' alarmach.
Moim zdaniem to klamra do ostatnich minut ostatniego odcinka - wyrzuty sumienia.

ocenił(a) serial na 8
fonefa

Ten dźwięk rozlegał się w momencie śmierci jego wujka Myślę że to jest bardzo ze sobą połączone i to jaki nacisk kładł na swoją spuściznę, budowanie i utrzymanie. więc ten dźwięk to takie "echo" wujka w jego głowie w momencie szerzącej się nagonki. Na zewnątrz nie widać było wzruszenia ale głowa robiła swoje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones