Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 5 Zadzwoń do Saula Sezon 5, Odcinek 10
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Coś niewybaczalnego

Crucifixed 1h
8,7 892
oceny
8,7 10 1 892
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s5e10

Hej,

Uwaga, mam taką teorię że już teraz, w tym momencie rozgrywa się BB, a pomysł stąd że Saul w drugim sezonie obawia się Nacho i Lalo, tak jak właśnie jest teraz. A z tego odcinka wiemy że Lalo już nigdy nie zaufa Nacho(chyba że ten wróci i uda że zabił jakiegoś zamachowca:)). Więc, mój wywód zmierza do tego, że następny sezon będzie pomieszaniem tych dwóch seriali. Aż szkoda że przyjdzie nam na to czekać 2 lata.

ocenił(a) serial na 9
Pomiot

Obecny czas akcji BCS to nadal parę lat przed początkiem wydarzeń w BB. Jimmy nie ma jeszcze swojej siedziby tam gdzie w BB.

ocenił(a) serial na 8
Pomiot

Dodatkowo jest powiedziane że tuco jest jeszcze w więzieniu 11vmiesięcy bodajże

Pomiot

Dwa lata to mało powiedziane. Na piąty czekaliśmy dwa lata, ze względu na zobowiązania aktorów względem innych produkcji i jak sami twórcy powiedzieli, że wolą przedłużyć kręcenie odcinków niż zrobić to po łebkach przyspieszając premierę.

W związku z pandemią obawiam się, że możemy poczekać nawet dłużej niż dwa lata. Chyba, że właśnie w związku z pandemią aktorzy siedzą w domach i pierwsze co zrobią po tym wszystkim, będzie udziałem w produkcji ostatniego sezonu BTS. Wolał bym oczywiście drugą opcję i oby te dwa lata mocno się nie rozciągnęły ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones