Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 5 Zadzwoń do Saula Sezon 5, Odcinek 10
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Coś niewybaczalnego

Crucifixed 1h
8,7 892
oceny
8,7 10 1 892
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s5e10

Kim moral

ocenił(a) serial na 9

Byłem pod niesamowitym wrażeniem wszystkiego co robi w tym odcinku. Zwłaszcza jak porównamy -3:20 S05E10 z -1:19 S04E10 albo skleimy je tak, żeby wyglądały jak jeden dialog. Dawno tak nie śmiechłem jak zareagowała na wyznanie Howarda, który pewnie myślał, że odtwarza scenę spotkania z Głębokim Gardłem. Albo jak zaczyna robić listę pomysłów jak mu dopiec i kończy na planach zrujnowania dwóch dużych firm.

Coś mi się zdaję, że daleko zajdzie. Przejmie miejsce po Los Pollos Hermanos u Madrigala albo coś:P Bardzo prawdopodobne, że zobaczymy ją w scenach post BB zwłaszcza, że Omaha to jej rodzinne miasto. Miałem taką roboczą teorie spiskową, że pan taksówkarz jest powiązany ze Skyler, która znalazła pracę jako dyspozytor taksówek i działa na zlecenie od Ice Station Zebra Associates ale to bardzo mało prawdopodobne ze względu na pana od odkurzaczy.

nick_random

Myślę, że Pan od odkurzaczy jest znajomym Kim, która zejdzie do podziemia, działając właśnie w Nebrasce a Saulowi uda się jakoś z tego wszystkiego wykręcić. Niestety aktor grający kreatora nowych tożsamości umarł, więc będzie pewnie tylko wzmianka o nim.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Nie gadaj. Straszna szkoda. Był świetny w swojej roli. Trudno mi sobie wyobrazić zakończenie bez jego udziału. Miałem przeczucie, że będzie bardzo ważną postacią dla połączenia wszystkich wątków w BCS z uniwersum BB.

nick_random

Niestety. Robert Forster zmarł dokładnie w dniu premiery El Camino na nowotwór mózgu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones