Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 5 Zadzwoń do Saula Sezon 5, Odcinek 10
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Coś niewybaczalnego

Crucifixed 1h
8,7 890
ocen
8,7 10 1 890
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s5e10

A dajcie spokój... Something unforgivable!
Dam Wam radę młode pelikany! I posłuchajcie starego wilka, młode wilki...
Ja już obejrzałem te sezony... wszystkie... I du.. pa! TERAZ TRZEBA CZEKAĆ PRZEZ TEGO PIEPRZONEGO KORONAWIRUSA ZE 2 LATA NA NOWY SEZON!
Do tej pory Serial od początku do końca fenomenalny, rozkręca się powoli żeby na końcu być tak świetnym, że zostawi Was z pustką, niczym, oczekiwaniem, ehh.
Better call SAUL- Jeśli byłby narkotykiem to jest cholernie niebezpieczny, na początku niby niewinnie, a potem nie da się oderwać, a potem tylko głód...
Posłuchajcie pelikany co nie widziałyście tego: nie oglądajcie, póki nie będzie ostatniego sezonu. A Ci co widzieli... Łączę się w bólu...
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Jachups

najpiękniejszy komentarz pod słońcem :)

budzdom93

Dokładnie, też się pod tym podpisuję.

Jachups

Twój komentarz mnie przekonał żeby zacząć oglądać, ale mam pytanie, zapytam bezpośrednio Ciebie, if you don't mind, Czy jest sens oglądać ten serial jeśli nie widziałam Breaking Bad? czy to jest jakaś kontynuacja wątków czy coś? będę wdzięczna za odpowiedź stary pelikanie :)

fintifluszka_filmaniak

Właśnie skończyłem BCS i jest świetny, ale ma inny charakter niż Breaking Bad. Wydarzenia w Breaking Bad dzieją się później, więc możesz spokojnie oglądać jako pierwsze Better Call Saul, oglądając później Breaking Bad będziesz poprostu
wiedziała trochę więcej o postaciach :)

ocenił(a) serial na 10
fintifluszka_filmaniak

zdecydowanie najpierw MUSISZ obejrzeć Breaking Bad. Po pierwsze dlatego ze jest wspaniały, a po drugie dlatego że jak nie będziesz go znał to przy oglądaniu BCS nie wyłapiesz wieeeelkiej ilości nawiązań i rowinięć wątków, wcale nie jakichś drobnych smaczków a spraw esencjonalnych, odbierzesz sobie bardzo wiele z serialu. Nie słuchaj typeczka nade mną który mówi że obojętnie, bo sie nie zna

ocenił(a) serial na 10
fintifluszka_filmaniak

Fintifluszka tylko potem nie mów że nie ostrzegałem...
Ale warto zacząć od Breaking Bad. Warto oglądać bcs i mieć świadomość kim będzie SAUL Goodman, jaka przemiana go czeka i widzieć różnicę, czekać na kolejne sytuacje które go ukształtowały.
A fajnie zacząć od BB Tym bardziej że Breaking Bad jest fenomenalny! SUPER ! a co najważniejsze to historia domknięta od A do Z doskonała :)

ocenił(a) serial na 9
fintifluszka_filmaniak

lecisz tak. (Wisieńka)Breaking Bad, po tym reszta tortu, 2h film El Camino(domknięcie wielu wątków z BB, zobaczysz co się stanie z Pinkman'em), Better Call Saul

fintifluszka_filmaniak

Nie słuchaj tych jełopów, którzy polecają zacząć od BCS. Są tam też wzmianki o przyszłych losach, dziejących się po akcji BB. Jak nie oglądałaś, to nie będziesz wiedziała co i dlaczego.

ocenił(a) serial na 9
fintifluszka_filmaniak

Ja obejrzałam najpierw BCS i potem Breaking Bad. I dla mnie rewelacyjnie. Postaci Mike i Gusa były dla mnie zupełnie nowe i przez to chyba nawet bardziej tajemnicze. I zyskują na głębi już w przypadku BB. Teraz jeszcze raz BCS (z całym 6-tym sezonem) i jeszcze raz Breaking Bad.

fintifluszka_filmaniak

w sumie bcs poznasz historie prawnika więc nie ma tragedii, mysle ze mozna obejrzec w dowolnej kolejnosci ale koniecznie obydwa!! i po breaking bad obowiazkowo el camino

ocenił(a) serial na 10
Jachups

łączę się w bulu i nadzieji, że albo zarazi się tylu, że wirus zniknie albo geniusz biznesu i depopulacji Bill Gates zbawi nas szczepionką, serial rozkręca się z sezonu na sezon:)

ocenił(a) serial na 9
Jachups

Rzeczywiście od początku serial jest dobry, ale taka 7? później się rozkręca z sezonu na sezon. Ostatni sezon najlepszy, to tak zdecydowanie. Ogólnie mi się często wstawki nie podobały przed into z Better Call Saul. Podsumowując serial bardzo dobry, 5 sezon mi się równie dobrze podobał, co najlepsze momenty Breaking Bad.

Edit :
Uczucie niedosytu naprawdę spore i teraz takie dlługie czekanie na ostatni, 6 sezon.
Jestem naprawdę naładowany po tym 5 sezonie, zwłaszcza finale 5 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Jachups

wiadomo kiedy kolejny sezon ? faktycznie za dwa lata ?

ocenił(a) serial na 10
kiwi22222

jest zaplanowany na 2021, ale kazdy teraz widzi, jak to wyglada

ocenił(a) serial na 6
Jachups

serial jak dziesiątki innych, od biedy można oglądnąć, bardzo nierówny, sporo głupich, niezrozumiałych zachowań.

tomekguru

Każda z 100 miliardów komórek mojego mózgu, absolutnie nie zgadza się z twoją opinią...

Jachups

Jestem jednak niereformowalny i strasznie tego żałuję... Nie zastosowałem się do Twoich rad i zarywając 4 nocki, obejrzałem do końca... Teraz zostałem w czarnej d... :(

ocenił(a) serial na 10
Jachups

Jimmy McGill jako slippy Jimmy jest genialny :) przemiana w Saula Godmana dzieje sie na naszych oczach, pytanie ile sezonó jeszzcze tego pociągną. Drodzy rodacy, jeżeli to czytacie polecam najpierw obejrzeć Breaking Bad, a potem porywać się na Better Call Saul :) pozdrawiam wszystkich kumatych

ocenił(a) serial na 10
Jachups

Nie mogę dać łapki w górę a chciałbym. Bo w pełni się z tym komentarzem zgadzam.

ocenił(a) serial na 10
Jachups

Ja też chcę już oglądać ostatni sezon! Muszę dożyć. Po cichu liczę, że może w przyszłym roku, gdzieś na jesieni, będzie gotowy, lecz wątpię. Pewnie będziemy musieli czekać aż do 2022. Fu##ck

ocenił(a) serial na 7
LukaszJarosz25

Mam pytanie nie zgodne z komentarzem ale nie chcę nowego tematu otwierać. W 3 sezonie wnuczka Mike ma ok 14 lat czemu w bb miała jakieś 6 ?

ocenił(a) serial na 10
krzychugarstka0

W "Breaking Nad" miała jakieś 10-14, a akcja "Better Call Saul" dzieje się kilka lat wcześniej, więc wszystko się zgadza.

LukaszJarosz25

w BB miała jakieś 7 lat a nie 14. Chodził z nią na plac zabaw...

ocenił(a) serial na 9
Jachups

Kiedy sezon 6? Ktoś coś?

dezertx

na wiki jest napisane, że w USA ma być na początku 2022. oby

ocenił(a) serial na 9
napiorek

Coś mi google powiedziało że będzie podzielony na a i b jak ostatni BB

ocenił(a) serial na 8
napiorek

A już myślałem, że został anulowany po tym jak ktoś inteligentny na filmwebie wpisał zakończenie serialu na 2021 rok.

ocenił(a) serial na 10
Jachups

Ja oglądam wszystko z pominięciem tych prawniczych scen i Chucka

Jachups

czy mozna ogladac ten serial bez wiekszej znajomosci BB?

Bratny

Mój ojciec nie dokończył pierwszego sezonu BB. Saula wytypował nie wiedząc, że to prequel i obejrzał do końca jednym tchem. Potem oczywiście nadrobił BB. Serial nie jest wyłącznie gratką dla fanów poprzednika. Może zrobię to samo z "Grą o Tron". Obejrzałem pierwsze 9 odcinków i powiedziałem "może za rok", a obecnie leci "Ród smoka" :)

Jachups

Ja jeszcze nie ogladalem, ale chyba niedługo zacznę ;)

ocenił(a) serial na 7
Jachups

Zgadzam sie z tytulem, nie ogladajcie bo to nudne g.

ocenił(a) serial na 9
ataman2016

Jeszcze po prostu nie dorosłeś do takiego kina. Spróbuj za jakiś czas, ale niektórym nie uda się nigdy.

ocenił(a) serial na 7
Jachups

I dlatego ja ZAWSZE czekam, aż serial zostanie nakręcony do końca i zamknięty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones