Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 5 Zadzwoń do Saula Sezon 5, Odcinek 2
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

50 procent rabatu

50% Off 45m
8,1 826
ocen
8,1 10 1 826
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s5e2

Czy ktos wie kiedy ten odcinek bedzie na netflix?

ocenił(a) serial na 10
whitelygreen_2

U mnie jest i da się włączyć ale jest tylko angielska i niemiecka wersja jezykowa. Mieszkam w Polsce

whitelygreen_2

W UK odcinek jest już dostępny o dziwo bez Polskich napisów. To dziwne bo wczoraj odcinek otwierający sezon miał polskie napisy.

ocenił(a) serial na 9
whitelygreen_2

Podbijam, u mnie też na Netflixie nie ma jeszcze drugiego odcinka. Ktoś coś wie kiedy wypuszczą?

ocenił(a) serial na 10
eXacT

Ten odcinek to arcydzieło!

ocenił(a) serial na 8
whitelygreen_2

U mnie wciąż nie ma drugiego odcinka, a u kolegi był już wczoraj. Pojęcia nie mam od czego to zależy.

Innoame

U mnie nadal nie ma drugiego odcinka

ocenił(a) serial na 10
whitelygreen_2

Kur... 26 luty, godz 20.46 jak nie było, tak nie ma. jak to jest, że u jednych można zobaczyć, a inni nie mają ???

ocenił(a) serial na 9
whitelygreen_2

Polecam w ustawieniach profilu na Netflixie ustawić język angielski. Wtedy odcinek jest, bez polskich napisów.

ocenił(a) serial na 10
whitelygreen_2

Tak samo nie wiadomo co z trzecim odcinkiem. Na moją głowę powinien być już wczoraj.

ocenił(a) serial na 10
Vk2_

No właśnie, wczoraj była premiera w USA, a u nas dalej nie ma 3 odcinka...

KepasaFCB

Był 3ci odcinek koło godziny 9:30, sprawdzałam w telefonie. Po pracy o 14:30 chciałam sobie zapuścić, a tu zonk... mimo, że powinien być. Chyba obejrzę po angielsku ^^

ocenił(a) serial na 9
Trinity149

co jest kurde, przecież jest dzień po premierze, powinien normalnie być na Netflixie

ocenił(a) serial na 8
Vk2_

Odcinek się pojawi, jak zmienicie język na angielski. Jeśli napisy polskie jeszcze nie powstały, a język platformy macie ustawiony na polski to odcinek się nie wyświetla. Po zmianie języka możecie obejrzeć z angielskimi napisami.

ocenił(a) serial na 10
Innoame

Sprawdziłem to parę minut po moim poście, akurat szkoda że działa to w ten sposób. No w każdym bądź razie ja nie należę do osób które muszą mieć dubbing lub lektora, ale przynajmniej te polskie napisy... Także wielka szkoda że polski netflix się z tym tak ociąga, pierwszy raz się z tym spotykam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones